PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=284256}

Bo to jest miłość

Kyon Ki...
6,5 983
oceny
6,5 10 1 983
Bo to jest miłość
powrót do forum filmu Bo to jest miłość

Cóż... Mogli dać jakiś happy end, a tu takie zaskoczenie, aż nie do wiary, że zrobili to w Bollywood. Jak ktoś lubi takie klimaty, to można obejrzeć. Abstrahując od samego filmu, ciekawi mnie, kto projektował okłądkę tego filmu na DVD - skąd on wziął śnieg? przyjemniejsze byłoby tło lasu, takie jak na plakacie, no ale... A tak w ogóle to co to znaczy tytułowe "kyon ki"?

BooMm

masz rację co do tego happy endu albo raczej sad endu.. sam film w sobie jest bardzo fajny - pomieszanie smutku z radością. Albo plakałam albo się śmiałam... bolecem wszystkim ;) PS. Okladka bardzo ładna tylko co piernika robi tu śnieg?

ocenił(a) film na 8
one_blood

ja tam lubię te 'sad endy' :D więc dla mnie to tylko zaleta tego filmu ;)

ocenił(a) film na 8
BooMm

Film super;)) podobał mi się;) ja też lubie takie zakończenia... może nie zawsze ale do tego filmu to pasowało.

ocenił(a) film na 8
BooMm

A tam zakończenie dobre przynajmniej był element zaskoczenia w postaci nie happy endu :) Hehh mnie tym filmem przekonała do siebie Kareena {ciążyło wówczas jeszcze na niej piętno K3G :P}

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones