PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827074}

Bodyguard i żona zawodowca

The Hitman's Wife's Bodyguard
6,2 19 956
ocen
6,2 10 1 19956
5,8 10
ocen krytyków
Bodyguard i żona zawodowca
powrót do forum filmu Bodyguard i żona zawodowca

Takie coś na odmózgowienie. Dla zwykłych pustaków co myślą pusto. Może śmieszy amerykanów ale tak naprawdę nie śmieszy...nic nie wnosi i nic nie wynosi. To swoiste reality show , pokazówka strzelanki...debilnych tekstów i zjechanych akcji po których każdy jest zdecydowanie martwy. Jeśli chcecie się tym czymś zachwycać to Wasza półka jako widzów jest obok szybkich i wściekłych...i podobnych zjeba...filmów. Aktorzy znani i lubiani schodzą na psy że aż szczypie w oczy występując w czymś takim. Wszędzie czuć komputer i jego efekty specjalne i przerysowane na drugą stronę.

ocenił(a) film na 4
gabriel28_2

Wiesz co? Masz racje. Film jest durny na maksa ale po calym tygodniu pracy mozna sie troche odmozdzyc i poogladac swietnych aktorow. Czasem.i takie filmy mozna przyjemnie obejrzec. A ze nie ambitne kino....osobiscie dzisiaj nie chce mi sie myslec...

ocenił(a) film na 7
gabriel28_2

ale wiesz, że o to chodzi w komediach?

Ola_Fuffdrtey

Tyle że naprawdę nie było się z czego śmiać. Wszystko było jakieś takie drętwe, wymuszone na siłę. Nie wiem , może ja mam inne poczucie humoru. Nie czuję takich żartów i tyle

ocenił(a) film na 7
gabriel28_2

A może masz coś z deklem pomyślałeś bo po 1 o gustach się nie dyskutuje po 2 nie obrażaj ludzi od pustaków to że ludzie nie we wszystkim się zgadzają to nie muszą być pustakami a po 3 ty za to masz mózg pisklęcia skoro innych obrażasz a film może nie wybitny ale dorównuje części 1 i jest idealny na weekendowe kino przy piwku i kolegach i więcej nie obrażaj ludzi pozdrawiam

Alfik28

Jak zawsze jest atak trolla w internecie. Musi być, to takie polskie...przecież. Mam prawo wyrazić własną opinię po to jest to forum. I nie muszę wcale siedzieć jak mysz pod miotłą. Pisanie komuś że ma mózg pisklęcia dowodzi tylko i że sam ma coś z deklem . Nie wiem kim jesteś gościu ale wydaje mi się że nieślubnym dzieckiem Kijowskiego gdzie Ci ojciec nie płaci alimentów stąd ta frustracja i kompleksy. I dzieckiem Lempartowej bo nie możesz do końca wyrazić własnej płci. Jak na kogoś takiego mówią ? Wagino-sceptyk ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones