PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695338}

Bogowie Egiptu

Gods of Egypt
5,6 47 400
ocen
5,6 10 1 47400
3,2 5
ocen krytyków
Bogowie Egiptu
powrót do forum filmu Bogowie Egiptu

...ale nie ma niższej :)

ocenił(a) film na 1
Orgelbrant

łącze sie w bulu,
1 to stanowczo zbyt wysoka ocena :)

ocenił(a) film na 5
Piotrecki

Podaj link do nakręconego przez siebie filmu. Zobaczymy czy zasługuje na więcej.

ocenił(a) film na 1
ka_lol

Jak niskie trzeba mieć IQ, by wypisywać tak durnowate pseudo-argumenty? Ty oczywiście nie krytykujesz niczego, czego sam nie robisz???

ocenił(a) film na 5
Orgelbrant

A gdzie te twoje argumenty? Nie doliczyłem się nawet jednego... Co ma wspólnego dawanie oceny 1/10 z ocenianiem czegokolwiek i krytykowaniem, jeśli nie podajesz żadnego argumentu i dodatkowo zakładasz idiotyczny temat do trollowania? Jeśli nie lubię jakiegoś gatunku filmów, np komedii romantycznych to ich nie oglądam i nie oceniam, bo moja ocena byłaby wówczas niemiarodajna. Ale widzę że u Ciebie to normalne. Albo dajesz 8-10 albo 1-2.

ocenił(a) film na 1
ka_lol

Jesteś tak durny, że nie chce mi się z tobą gadać.

ocenił(a) film na 5
Orgelbrant

No oczywiście że nie da się z tobą dyskutować. Nie potrafisz napisać nawet 1 argumentu i tylko obrażać innych umiesz.

ocenił(a) film na 1
ka_lol

Musiałbym mieć kogo obrazić...

Orgelbrant

aktualnie to obraziłeś tylko samego siebie :P 

ocenił(a) film na 1
Orgelbrant

ja dałem 2 ale mysle ze zaraz zmienie ocene na 1 chociarz jagby mozna zmieniłbym ocene na 0

ocenił(a) film na 6
Rafal350a

puknij się w głowę

ocenił(a) film na 1
komandorfoka_filmaniak

dałem na 1 bo to durny film o co ci chodzi

ocenił(a) film na 6
Rafal350a

Film nie jest jakiś wybitny ale na 1 na pewno nie załuguje.

ocenił(a) film na 1
komandorfoka_filmaniak

film jako fabuła jest nawet dobrze zrobiony wybitny napewno nie ale dobrze ale grafika komputerowa do niczego

ocenił(a) film na 6
Rafal350a

to dlatego dałeś 1??

ocenił(a) film na 1
komandorfoka_filmaniak

tak bo grafika jest okropna nawet przy dobrej fabule nie da sie tego oglądać

Orgelbrant

Prawda w oczy kole dlatego film się tobie nie podobał. Świat gdzie racjonalizm i technokraci oparci na wiedzy tworzą sprawiedliwy świat pełen piękna i harmonii- rzeczywiście straszne. Dla wsþółczesnego świata taka alternatywa to koszmar- nie będzie komu pomagać, zbierać prowizje od datków dla potrzebujących- koszmar. Zycie wieczne dzięki dobrym uczynkom a nie pieniądzom- makabra.

Orgelbrant

Masz zryty beret i tyle. Film nie jest może jakiś super ale jak można być takim skrajnym ignorantem żeby dawać 1 ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones