PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619201}
7,9 228 882
oceny
7,9 10 1 228882
4,9 48
ocen krytyków
Bohemian Rhapsody
powrót do forum filmu Bohemian Rhapsody

Ja chciałbym o kimś kogo słuchałem w młodości - z polskich zespołów najlepiej Czerwone Gitary, mieli naprawdę bogatą historię kariery, wydarzenia wielkie, zabawne i tragiczne, rozstania i powroty.
Marzy mi się też film/serial o Annie Jantar, ale słyszałem że były takie plany tylko Natalia Kukulska się nie zgodziła, a nikt inny lepiej nie nadaje się do głównej roli.
Chętnie też bym zobaczył film biograficzny o znanym głównie na zachodzie synthpopowym zespole z lat 80-tych Ultravox, niestety nie dorównywali popularnością wielkim gwiazdom, ale mieli ciekawą biografię pełną sporów, pojawiło się widmo rozpadu i alkoholizm. Na pierwszego wokalistę Johna Foxxa pasuje Jack Gleeson z Gry o Tron, a na drugiego, Midge Ure pasuje Shia LaBeouf, bardzo podobny zwłaszcza z wąsami w "Furii" :)

ocenił(a) film na 4
CorporalHicks

Gdyby zrobili biografię Davida Bowie podobną do Bohemian Rhapsody (albo Straight Outta Compton pod względem jakości), to leciałbym do kina.

ocenił(a) film na 8
Milka124

Tak! Z Kevinem Baconem, czyż nie jest podobny?

ocenił(a) film na 4
CorporalHicks

Jest bardzo podobny. Trochę charakteryzacji Bowie jak żywy.

CorporalHicks

zdecydowanie o Rolling Stonesach, pod warunkiem że film miałby oznaczenie R, inaczej nie ma sensu

ocenił(a) film na 8
tolerancja91

Sama historia Stonesów jest kategorii R, to co spotkało Briana Jonesa na przykład.

ocenił(a) film na 8
CorporalHicks

Historia Michaela Jacksona byłaby niezła, z dużym akcentem na wyjaśnienie, dlaczego był taki, a nie inny od strony psychologicznej, pokazanie jego dzieciństwa i życia prywatnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones