PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619201}
7,9 228 745
ocen
7,9 10 1 228745
4,9 48
ocen krytyków
Bohemian Rhapsody
powrót do forum filmu Bohemian Rhapsody

Spotkałam się z informacją, że główną rolę w filmie ma zagrać Ben Whishaw. Czy ktoś jest w stanie
powiedzieć, skąd ta informacja wypłynęła?
Prawdę mówiąc nie potrafię sobie tego wyobrazić.

mary925

Sami producenci (May i Taylor) ogłosili tą radosną nowinę jesienią.

ocenił(a) film na 7
madz20

Co z tym filmem w końcu?

IronManMK42

Wiem, że nic nie wiem...
Jedyne co obiło mi się o uszy to plotka, że ponoć Bernardo Bertolucci miałby zająć się reżyserią filmu, co wydaje mi się mało wiarygodne.

madz20

Chwila, chwila. Ten wielki Bertolucci? Byłoby ciekawie. Dawno nie słuchałem Queenu, włączyłem ulubione utwory na yt i przypomniałem sobie o tym filmie. Przeglądam internety, aż ląduję tutaj i dowiaduję się, że nie ma wielu nowości. Szkoda, bo chciałbym obejrzeć obraz naładowany genialną muzyką i emocjami.

Troublesome

Wygląda na to, że obejrzymy "obraz naładowany genialną muzyką i emocjami" (pozwoliłam sobie na cytat :D) - pojawiła się długo wyczekiwana wiadomość, że Sacha Baron Cohen nie tylko zagra Freda ale też popełni scenariusz do filmu :)... Oj będzie się działo :)!

madz20

Filmowa wiadomość roku! :D Los bywa przewrotny. Z miesiąca na miesiąc dostajemy coraz gorsze informacje, tracimy nadzieję, a tutaj taka bomba! :)

madz20

Sacha nie zagra, ani nie będzie miał nic wspólnego z tym filmem.

kathrina357

http://www.eskarock.pl/eska_rock_news/114309/film_o_freddiem_mercurym_-_sacha_ba ron_cohen_wraca_jako_rezyser_scenarzysta_i_odtworca_glownej_roli_video

madz20

http://www.terazrock.pl/aktualnosci/czytaj/Borat-w-filmie-o-Queen_-Zart-managera ___.html

kathrina357

Czyli widmo filmu w stylu ciepłych kluchów dla gimnazjalistów dalej nad nami wisi... Kiepsko...

madz20

Zgadzam się. Pewnie będzie głównie o muzyce i zespole, a nie o Freediem i jego życiu. Coś co każdy będzie mógł obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones