PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619201}
7,9 228 745
ocen
7,9 10 1 228745
4,9 48
ocen krytyków
Bohemian Rhapsody
powrót do forum filmu Bohemian Rhapsody


W całym filmie, poruszyły mnie tylko 3 sceny. Które? zachowam dla siebie.

Rami Malek mnie nie przekonał. Jak wielu tutaj, uważam że jest wizualnie zbyt chłopięcy, a cała jego sylwetka cherlawa . Brakuje męskości którą miał Freddie Mercury . Zaś proteza z zębami, wygląda wręcz karykaturalnie i drażniło mnie to przez cały film.

Sasha Baron Cohen, powinien zrobić swój własny film o Freddiem, zgodnie z swoją wizją. Myślę , że byłby to obraz o wiele mniejszym rozmachu, ale za to bardziej intymny i prawdziwszy. Takie kameralne dzieło , niekomercyjne. Może to zrobi?

A do fanów Quinn, takich wieloletnich, którzy szeroko zapoznali się z informacjami na temat Freddiego Mercury , mam prośbę o nakreślenie , co w tym filmie nie jest zgodne z faktami (wyprostujcie wątki) . Chciałabym też wiedzieć, czy wątek Mary , jest zgodny z realiami. Ponieważ nurtuje mnie ich historia. Czytałam w przypadkowych artykułach, że to Jim Hutton był ostatecznie TYM człowiekiem, przy którym Freddie był szczęśliwy i że to on był jego życiową miłością.

ocenił(a) film na 4
Vegelicious

Quinn ????

cichykuba

Dzięki za zwrócenie uwagi, nawet nie zauważyłam tego błędu. Nie widzę opcji edytowania.

Vegelicious

Jim Hutton był partnerem Freddiego az do śmierci w tym czasie Mary żyła swoim zyciem z mężem i dzieckiem. Związek z Jimmem utrzymywali raczej w tajemnicy, oficjalnie Jim był przedstawiany jako ogrodnik Freddiego. Czytałam jego wspomnienia i wydawały mi się wiarygodne. Freddie nie mówił za dużo o swoim życiu prywatnym o Mary wypowiadał się jako miłości jego życia ale obstawiam że to raczej jak więż brata z siostrą niż miłość.. Jim był z nim do końca, własciwie umarł na jego rękach. Po śmierci Maryśka mimo woli Freddiego wyrzuciła Jimmiego i dwóch przyjaciół którzy opiekowali się Freddim przez długie lata praktycznie z dnia na dzień. Obstawiam że była zazdrosna i przez lata czuła niechęć do Jimma i gdyby tylko mogła całkowicie wymazałaby go z biografi Freddiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones