PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619201}
7,9 228 369
ocen
7,9 10 1 228369
4,9 47
ocen krytyków
Bohemian Rhapsody
powrót do forum filmu Bohemian Rhapsody

Gdyby nie muzyka to i ostatnie 20 minut(wiadomo było co będzie) to wyszedłbym z kina chyba w połowie. Jeżeli ktoś mówi że słabe to zauważyłem że reszta osób odpowiada coś w stylu "wincyj seksu! wincyj dragów!", a mi wcale tego nie brakowało, mi brakowało jakiś dodatkowych 60-90 minut filmu, przecież to śmiech na sali że wydali takie coś. Wszystko zrobione po łepkach i polecieli z tym bez zastanowienia, cholera. Nie rozumiem, ludzie by i oglądali te 200 minut bez problemu. Zawiodłem się ponieważ wszystko zostało tak prosto pokazane i tak szybko. Nie powiem że straciłem kasę na bilecie bo mimo wszystko to Queen i świetni aktorzy ale...mam duży niesmak.

ocenił(a) film na 5
chudinhom

Właściwie mogłabym teraz rozpisać się nad tym jak bardzo masz rację i jak bardzo się zgadzam i jak bardzo nie chodzi o dragi i seks, ale o to, jak bardzo płaski jest ten film, tak płaski, że aż boli. Pierwsza moja myśl po wyjściu z kina była taka, że to nie był film, to był zestaw scen-symboli wypełnionych przemowami niczym z "Hot shots". Nie poczułam żadnych emocji (a wzruszam się łatwo). Nie pokazali mi żadnych "żywych" relacji między ludźmi. Może próbowali, ale im nie wyszło. I mogłabym tak długo pisać, ale... Tak naprawdę zdecydowałam się wnieść tu kilka słów, żeby dać ci odrobinę otuchy i poczucia, że nie jesteś sam. Że nas, tych którzy nie zachwycili się tylko dlatego że to Queen jest więcej, a i tak zginiemy we wszystkich ochach i achach, wszystkich 10/10 osób, które najwyraźniej mają znacznie mniejsze oczekiwania i inaczej rozumieją "dobry film".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones