PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619201}
7,9 227 783
oceny
7,9 10 1 227783
4,9 46
ocen krytyków
Bohemian Rhapsody
powrót do forum filmu Bohemian Rhapsody

Warto się wybrać nawet tylko po to, aby posłuchać i obejrzeć fragment z koncertu Live Aid. Moim zdaniem perfekcyjnie odtworzony,a współczesna technika pozwala na lepsze ujęcia niż to miało miejsce w 1985r. Wiadomo, że są nieścisłości w filmie, ale to nie dokument, no i to są tylko 2h. A możliwość posłuchania koncertu na dobrych głośnikach i zobaczenia na dużym ekranie powoduje jakby niemal się tam było. Aż żal, że tak mało ludzi było w kinie bo chciałoby się śpiewać razem z publiką w kinie.

ocenił(a) film na 8
Sewerrr

Zgadzam się. Podczas Live Aid Malek stał się Mercurym, a ja zapomniałem, że oglądam film.

ocenił(a) film na 9
mleqs

A ja uważam że był nim od początku do końca filmu

ocenił(a) film na 5
Rinzler

Właśnie

ocenił(a) film na 9
Mila1505

AMEN :)

ocenił(a) film na 5
mleqs

Ja tak czułam podczas całego seansu. A Live Aid to uczta dla ducha

ocenił(a) film na 8
Sewerrr

Oglądałam wywiad z Malekiem i powiedział,że nagrywanie koncertu to był jego pierwszy dzień zdjęciowy.To się nazywa skok na głęboką wodę.

ocenił(a) film na 5
Virta

Rzeczywiście. Szacunek.

ocenił(a) film na 9
Sewerrr

Reżyseria-Bryan Singer , zdjęcia-Newton Thomas Sigel , montaż-John Ottman, muzyka-Queen - to się musiało udać. I udało. God save the Queen.

ocenił(a) film na 5
Sewerrr

W pełni podzielam Twoje uczucia. Rekonstrukcja koncertu Live Aid jest niesamowicie odwzorowana-tak jakby to było dokładnie to wydarzenie. Aktorzy odgrywający członków zespołu z liderem na czele w każdym aspekcie stali się kreowanymi przez siebie bohaterami. Całość wzbudza,a zachwyt i oczarowanie.

Sewerrr

Tylko po co rekonstruować coś co jest już uwiecznione? Można sobie obejrzeć oryginał. Ta rekonstrukcja koncertu to takie „twoja twarz brzmi znajomo”

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones