PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619201}
7,9 228 086
ocen
7,9 10 1 228086
4,9 47
ocen krytyków
Bohemian Rhapsody
powrót do forum filmu Bohemian Rhapsody

Niestety aktor grający Freddiego uczynił z niego karykaturę. Doprawdy okrutny żart. Owszem, szczęka Freddiego była dosyć charakterystyczna, ale nie wyglądał jak wydymająca usta Pamela po nieudanym zabiegu kwasem hialuronowym, albo jakiś karp. O zgrozo. O kolorze oczu nie wspomnę a przez ich wielkość wyglądał bardziej jak Frodo Baggins z Władcy Pierścieni :) Ogólnie rysy rażąco odmienne, co niestety niekorzystnie wpływało na odbiór niektórych (albo większości) scen. Wielka szkoda.

martttinita

A może chociaż długość przyrodzenia się zgadzała?
Było mówione wielokrotnie, że Dominic Cooper byłby najlepszym wyborem do tej roli.

ocenił(a) film na 7
PanKracjusz

Skupiłam się na tym co pokazała kamera, ale gratuluję przemyśleń :)

martttinita

Wiesz, zawsze można kłócić się o fryzurę, długość zębów, brody i wąsów, kształt uszów, o dwa centymetry mniejszego bicka, mniejszy rozmiar obuwia, ale czy warto? :)

ocenił(a) film na 7
PanKracjusz

Nie kłócę się, tylko wyrażam swoją opinię. Wygląd aktora miał wpływ na klimat wielu scen (w moim przypadku). To nie kwestia, czy warto. Tak było. :)

martttinita

Trudno się z tym nie zgodzić. Postać momentami wizualnie przerysowana, w "środkowej" fazie (półdługich włosów), dla mnie Malek był bardziej Jagger`em, niż Mercurym. Postać zdominowały charakterystyczne oczy Maleka oraz rzeczywiście ciut przesadzona szczęka. Niemniej, nie odbiera to filmowi tego co najważniejsze, czyli tego, że jest bombą emocjonalną (w moim subiektywnym odczuciu).

ocenił(a) film na 7
vanilla_sky85

Tak, sam film były niezły, stąd też taka moja ocena, ale jak dla mnie zabrakło jakiejś większej głębi, prawdziwości, większego przybliżenia istoty twórczości Freddiego. Ale emocje i rozrywka na wysokim poziomie, tak że sprzeda się na pewno świetnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones