PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619201}
7,9 228 046
ocen
7,9 10 1 228046
4,9 47
ocen krytyków
Bohemian Rhapsody
powrót do forum filmu Bohemian Rhapsody

6 października, w wieku 85 lat, zmarła Montserrat Caballé.
https://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/2198601,Zmarla-slynna-hiszpanska-diva-op erowa-Montserrat-Caballe

ocenił(a) film na 8
Vettii

Szkoda :( Wszyscy uważają że największy ich wspólny przebój to "Barcelona", na mnie jednak największe wrażenie zrobił kawałek "How Can I Go On".

CorporalHicks

To tak jak ja. Na drugim miejscu "La Japonaise". Jest jeszcze "Ensueno", w którym Freddie śpiewał barytonem dzięki namowom Montserrat Caballé.

ocenił(a) film na 8
Vettii

Ta płyta to całość, każdy utwór jest urzekający i jedyny w swoim rodzaju.

CorporalHicks

A mnie z kolei zdecydowanie najbardziej urzeka "The Golden Boy". Tyle stylów muzycznych zamkniętych w jednym kawałku, prawdziwy majstersztyk. No i FM operujący głosem na wielu wysokościach :)

Duet jedyny w swoim rodzaju, szkoda że relatywnie niewiele osób ma pojęcie, że ta dwójka współpracowała ze sobą i dała nam mnóstwo dobrej muzyki do której z chęcią wracam po dziś dzień. A album ulokowałem wśród moich "perełek" tuż nad kominkiem.

Vettii

Wielka szkoda...odszedł naprawdę Wielki Głos. Akurat dziś przypada 30 rocznica wydania albumu Barcelona...i Obojga już nie ma z nami:-( Posłucham sobie dziś na pewno! Oczywiście wersję oryginalną, a nie to dziadostwo z 2012 roku z orkiestrą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones