PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674587}

Braterstwo krwi

Blood Brother
8,0 296
ocen
8,0 10 1 296
5,5 2
oceny krytyków
Braterstwo krwi
powrót do forum filmu Braterstwo krwi

off camera

ocenił(a) film na 8

Witam, film naprawde wartosciowy, prawdziwy, opis powyzej ma nie wiele wspolnego z tym co
zobaczycie. Film daje szanse na refleksje o realiach i roznicach swiatow zachodniego o daleko
wschodniego. Jednak jest tez w tym obrazie pewien optymizm, ktory mozna wychwycic.
Pozostawiam Wam ocene, ale watpie w to, ze ktos z ludzi ceniacych dobre kino i wrazliwych na
swiat sie zawiedzie.

ocenił(a) film na 8
jeloneczka

zgadzam się w 100% :)

ocenił(a) film na 10
jeloneczka

Wybrałem się na ten film w ramach festiwalu Transatlantyk. O wyborze seansu w dużej mierze zdecydowała pora jego wyświetlania, a sam opis filmu nie do końca mnie przekonywał. Otuchy dodał mi Twój komentarz, a konkretnie ostatnie jego zdanie. Gdybym napisał, że się nie zawiodłem, to tak jakbym nic nie napisał. Nigdy nie wychodziłem z kina tak zadowolony. Świetny film, który zdecydowanie polecam każdemu. Historia z wieloma wzruszającymi wątkami. Nie wynikały one jednak z chęci zagrania na emocjach widza - to życie napisało taki scenariusz. Mimo problemów, z którymi mierzy się Rocky i jego podopieczni, film ma bardzo pozytywny wydźwięk. Pozdrawiam.

Jiler

Byłem dzisiaj w ramach Transatlantyku i muszę przyznać, że to chyba najlepszy film tegorocznego festiwalu, który udało mi się obejrzeć.
Nie można słowami oddać tego, co przekazuje. Życie pisze najlepsze scenariusze i ten film jest dowodem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones