2 434
chce zobaczyć
{"type":"film","id":812176,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Broad+Peak-2022-812176/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Broad Peak
  • Kiedy będzie można obejrzeć film w kinach? Jest wrzesień 2021 r. i dalej cisza!!!

• ataula68 Jest październik i nadal cisza. Podbijam temat.

• Skibol91 Jest listopad i dalej nic nie wiadomo. Zdjęcia zakończyły się w 2020...

• corka_jurka cały internet przeczytałem, i nic nie znalazłem w temacie- kiedy premiera?

• ataula68 O ile mnie pamięć nie myki to zdjęcia skończyły się w 2018 a nie 2020. W 2019 roku miała być premiera, potem styczeń 2020 i wkońcu marzec 2021. Wydaje mi się, że film.,,umrze,, Być może jakiś problem twórców z dystrybutorem, albo jakiś spór o prawa autorskie czy wykorzystanie historii. Nie wiem, to tylko moje domysły ale sytuavja nie jest normalna że film wciąż nie ma premiery niemal 4 lata od zakończenia produkcji.

• Alex128 Ogólnie to możesz mieć rację. Wszystko to co się tam stało wywołało w Polsce wiele szumu i kontrowersji. Być może film przedstawił coś co uderzyło w kogoś lub coś zaklamał i dlatego jest problem z jego ukazaniem.