PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214217}
6,4 2 618
ocen
6,4 10 1 2618
Brudne sprawy
powrót do forum filmu Brudne sprawy

3/10

ocenił(a) film na 3

Słabo, naprawdę męczyłem się oglądając to "dzieło".. Film ma się do Dnia Próby jak złoto do tombaku niby podobne a w rzeczywistości kawał kupy.. Fabuła naciągana jak tureckie rajstopy, gra aktorów mierna, a scenariusz to pisał chyba jakiś nierozgarnięty gimnazjalista.. Dzieciakom albo ludziom którzy lubią oglądać gnioty z Seagalem może się spodobać, ale jeśli szukasz drugiego dnia próby albo harsh times to daj sobie spokój bo ten film cię rozczaruje..

ocenił(a) film na 9
p_beatman

A kto powiedział ze ten film miał być drugim "Dniem próby"? to ze bohaterami są skorumpowani gliniarze o tym nie świadczy, ten film pokazuje czym jest lojalność i że ciężko człowiekowi żyć z nieczystym sumieniem.

użytkownik usunięty
p_beatman

Dlaczego na portalu Filmweb porównanie kogoś do gimnazjalisty jest największą obelgą/krytyką?
Jakiś kompleks macie na punkcie swojego wieku, czy co? Ja znam wielu rozgarniętych, dużo inteligentniejszych niż ludzie dorośli gimnazjalistów Zresztą, jeżeli chcesz w taki sposób krytykować to napisz coś dłuższego niż 3 linijki!
Zresztą, co to znaczy, że scenariusz napisał "jakiś nierozgarnięty gimnazjalista"? Mi to wyrażenie nic nie przekazuje, wyjaśnij proszę.

ocenił(a) film na 3

Witaj :) Nie wiem jak inni, natomiast ja nie mam kompleksu związanego ze swoim wiekiem (chociaż nie powiem, upływ czasu nie jest dla mnie powodem do radości), porównując autora filmu do "nierozgarniętego gimnazjalisty" nie miałem zamiaru urazić wszystkich gimnazjalistów, tylko jak napisałem w tekście tych "nierozgarniętych" ;) Droga coffee_queen wydaje mi się że to Ty masz taki malutki kompleksik dotyczący wieku, i bardzo chciała byś być trochę starsza. Nie chciej, szczerze, czasu nie oszukasz ale "im dalej w las tym więcej drzew", dorosłość nie jest w cale taka fajną, problemy, obowiązki, mniej czasu na oglądanie filmów, zarabianie zamiast życia, Ciesz się młodością, oglądaj filmy i czytaj książki! Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
p_beatman

Dziękuję, napisałeś już wszystko odnośnie mojego wieku i kompleksu na jego punkcie. Czy to prawda, to już inna sprawa.

Nadal nie wiem do czego pije określenie "scenariusz to pisał chyba jakiś nierozgarnięty gimnazjalista" i czym taki scenariusz różni się od scenariusza napisanego po prostu przez kogoś nierozgarniętego? ;) Bo mam wrażenie, że sprytnie to pytanie pominąłeś.
Pozdrawiam. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones