PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214217}
6,4 2 618
ocen
6,4 10 1 2618
Brudne sprawy
powrót do forum filmu Brudne sprawy

Chciałem się spytać czy warto go obejrzeć ?

ocenił(a) film na 8
sasaki_filmweb_filmweb

Hehe, pewnie pytasz czy w telewizji obejrzec. Wlasnie obejrzalem. Osobiscie mi sie bardzo podobal. Filma ma klimat, ciekawe zdjecia, fajna muzyke i to co dla mnie najwazniejsze w przypadku tego gatunku - nie jest przewidywalny

ocenił(a) film na 6
twaleks

Taki sobie acz aktor który grał główną rolę był moim zdaniem niezły.
Niestety film mnie osobiście wynudził i był dość przewidywalny.
6/10(za odtwórce głównej roli-trochę naciągane).

ocenił(a) film na 6
WOLVERINE55

ciekawe połączenie gangsterki z filmem akcji jednak momentami nudny :( nie do końca bym się zgodził że przewidywalny ciekawe kino :]

sasaki_filmweb_filmweb

Jednym słowem zajebisty :)Warty obejrzenia

ocenił(a) film na 6
gongel_8

Czytałem na forum ze film jest zagmatwany nie odniosłem tego wrażenia chociaż miałem wątpliwości czy wszystko skumałem czy te pieniądze wziąl ten młody chlopak tak sądze czy wysłanie policjantów do tych przestępców było zaplanowane ? tak odebrałem .Wiem jedno jest o korupcji latwy pieniądzach i o tym że można przejechać .Powiem tak film jest rewelacja czy bardzo dobrym filmem bliżej mu dramatu niż filmu akcji ale warty zobaczenia.I mam jeszcze pytanie wczotraj odbyła się premiera filmu na POlsacie ja miałęm ze ten film widziałem na kanałąch premium czyli Canal+ lub HBO tylko nie wiem na ktorym może ktos wie , Film oceniam na 6/10

ocenił(a) film na 5
sasaki_filmweb_filmweb

Ja powiem, że dla mnie to był jeden z najgorszych filmów jakie widziałem w tych klimatach, przewidywalny, a jedyna scena jaka mnie zaciekawiła to...ta z "Rosyjską Ruletką"

ocenił(a) film na 7
sasaki_filmweb_filmweb

dobry.. ale harsh times z tego samego roku duzo lepsze..

ocenił(a) film na 10
sasaki_filmweb_filmweb

Warto obejzec Dobra Gra Colinsa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones