PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874555}

Cały on

He's All That
5,0 8 093
oceny
5,0 10 1 8093
3,2 4
oceny krytyków
Cały on
powrót do forum filmu Cały on

Włączyłam film ze względu na sentyment do starej wersji na, której się wychowałam. To było moje dzieciństwo. Oczywiście w każdej wersji jest pokazane cukierkowe życie dzieciaków. Ale ten styl filmów już tak ma. Nowa wersja różniła się również stylem bo była dostosowana do realiów. Początek był nudny. Potem się trochę rozkręciło. Jednak o ile mile wracam do oryginału to tego filmu już nie powtórzę. Na plus ładna główna bohaterka i bohater. Pokazał dosyć dobrą grę chociaż nie miał pola do popisu.
Matka głównej bohaterki to aktorka grająca główną rolę w poprzedniej wersji. Na plus bo pięknie wygląda. I roześmiałam się jak słysząc piosenkę "kiss nie" zapytała: skąd ja to znam. I nie mogę nie wspomnieć o dyrektorze szkoły, który spowodował u mnie jedyny nagły i szczery wybuch śmiechu. To. Matthew Lillard, który również grał w pierwowzorze. Czy mi się zdaje czy on sparodiował samego siebie w tańcu?
Może po prostu jestem za stara na ten film (30+)? Ale raczej pozostanę przy pierwowzorze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones