PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=172596}
7,3 30 066
ocen
7,3 10 1 30066
7,4 24
oceny krytyków
Capote
powrót do forum filmu Capote

dziwnie. 

ocenił(a) film na 5

Genialna gra aktorska zmieszana z odstręczająco - nudną ręką reżysera. Świetny klimat i zdjęcia połączone z dłużyznami i zapychaczami fabularnymi.
Moja opinia - aktorzy, scenograf, scenarzysta i operator zrobili ten film "lepszym" niż miał to zrobić reżyser. Reżyser mając tak świetną ekipę i temat jednak to wszystko "wynudził".

ocenił(a) film na 9
trojan87

Fabuła śwetna, tylko trzeba zrozumieć.

użytkownik usunięty
trojan87

Zgadzam się. Szczególnie rozczarowują kompletnie bezbarwne postaci skazańców - zwłaszcza jeśli przed obejrzeniem filmu czytało się książkę. Cały film skrojono pod rolę PS Hoffmana (bezbłędnej, to trzeba mu przyznać). Poza tym w filmie nie ma nic interesującego.

ocenił(a) film na 3
trojan87

Zgadzam się z Wami całkowicie, szkoda trochę potencjału, a z nudów można umrzeć. Chwała Najwyższemu, znając książkę, nie musiałam jakoś za bardzo skupiać się na fabule, która była rozciągnięta jak flaki w oleju.

ocenił(a) film na 8
trojan87

Nuda? W którym miejscu, w którym? Może coś przegapiłem?

ocenił(a) film na 7
trojan87

Zgadzam się w 100%, PSH rewelacyjny, Nagroda Akademii jak najbardziej zasłużona, dobrze się ogląda, ale film nie porywa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones