PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113363}
7,0 40 719
ocen
7,0 10 1 40719
Casanova
powrót do forum filmu Casanova

Pytanie: chciałabym zabrać na ten film 12-letnią kuzynkę. Czy w filmie nie ma "ostrych" ujęć? Jak myślicie (tak obiektywnie) ??

ocenił(a) film na 7
PrettyWoman

nie ma takich ujęć i to w ogóle ja nawet nie przypominam sobie żeby się tam całowali ,a szkoda...

kasiaczek_7

To w takim razie - wada, gdyż film traktujący o 'sprawach dorosłych' powinien być kierowany raczej do tej grupy osób - już ponoć pierwsza wersja (z Donaldem Sutherlandem), to cośtam zawierała...

ocenił(a) film na 10
kasiaczek_7

Jak to się nie całowali? Widocznie niedokładnie oglądałaś film.

milla_88

Bo to jest komedia. Były tam jakieś sceny gdzie np. leżeli w łóżku, ale już po wszystkim, także żadnych ostrych scen nie było. Spokojnie możesz zabrać na to 12letnią dziewczynkę.
ps. oczywiście, że się całowali ! :)

użytkownik usunięty
PrettyWoman

Spoko, oprócz sceny na samym poczatku, w której i tak nic nie widać, to w filmie pojawiają się jedynie słodkie buziaki i tyle.

PrettyWoman

elooo?? jak to nie ma ostrych scen dla 30-latka pewnie nie ma ale ja tam jawnie widzialam jak casanova bzykal zakonnice, wiec 12-latke to bym raczej zabrala na ice age2, na pewno nie na casanove

jola_82

Tak, ale to "bzykanie" trwa całe 5sekund i nic nie widać nie są nawet nadzy.

perelka

owszem ale czy naprawde uwazasz ze film jest dobry dla dzieci??

jola_82

Ja bym dziecka na to raczej nie zabrała, ale nie dlatego, że są jakieś sceny, ale dlatego, że dziecko pogubiłoby się w fabule i mogłoby wielu rzeczy nie zrozumieć.
Dla mnie to była świetna komedia, ale jak się tak zastanowić, to nie wiem, czy dla dziecka też...

ocenił(a) film na 7
perelka

Ok wy chyba nie wiecie jakie teraz sa 12-latki ;) Zresztą jak sam miałem 12.. haha ^_^ A film jak najbardziej się nadaje - lekko strawny, śmieszny itp. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones