PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1333}

Cela

The Cell
6,4 21 608
ocen
6,4 10 1 21608
6,1 8
ocen krytyków
Cela
powrót do forum filmu Cela

Od strony wizualnej jest niemal perfekcyjnie, wykreowany świat zabójcy jest graficzny i mocny. Psychologia i kryminologia jednak kuleją, jest dość tendencyjnie. Jednak ogólnie film daleki od kiepścizny. Jennifer Lopez gra naprawdę przyzwoicie (i wygląda bardzo przyzwoicie), D, Onofrio jako psychopatyczny zabójca jest bardziej niż przyzwoity.
Warto, nie jest to czas stracony. Film zasługuję na lepszą notę.

crusing24

mam go na dvd :) Jeszcze dzis obejrzę :)

ocenił(a) film na 7
rosaria

Podziel się opinią :)

rosaria

całkiem dobry, fajne efekt - jesli tak to nazwać można, ciekawy film. Ciekawe ujęcie kryminału z sci-fiction :D podobał mi sie bardzo nawet - 10/10 :) czuję jak coś mi przypada do gustu bardzo! :D

ocenił(a) film na 7
rosaria

Czyli film z każdą chwilą zyskiwał u Ciebie po zakończeniu jego oglądania, też tak często mam :)

crusing24

czyli nie jestem sama :) miło!

ocenił(a) film na 7
rosaria

Z drugiej strony jednak niektóre pozycje tracą na wartości :)

crusing24

to prawda. Smutna, ale prawdziwa. Za to wchodzą nowe pozycje (niekoniecznie dobre) ale w końcu trzeba się "uwspółcześniać" - być na bieżąco. Ale ja i tak będę powracać do moich "klasyków" :)

ocenił(a) film na 7
rosaria

Zgadzam się:) teraz przeważają lipne filmy nastawione na efekciarstwo i blicht, ale da się wyłapać jednak dziś wartościowe dzieła. Klasyki jednak rządzą pomimo, że niektóre już trącą myszką lecz sentyment przeważa :)

crusing24

ja też sie zgadzam w pełni!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones