PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750289}

Cenny ładunek

Precious Cargo
4,8 2 554
oceny
4,8 10 1 2554
Cenny ładunek
powrót do forum filmu Cenny ładunek

... jak mogła zagrać w tej szmirze. To, że Willis starzeje się w stylu Olbrychskiego, to już się przyzwyczaiłem, ale po wspaniałej roli Claire Forlani w Meet Joe Black, po prostu nie sądziłem, że zagra kiedykolwiek w takim gównie przez duże G. Musi mieć straszne długi, żeby grać w takim czymś. Świat schodzi na psy. Nie ubliżając psom.

paolo1976

" wspaniałej roli Claire Forlani w Meet Joe Black,"
No ja przepraszam ale ciągłe przewracanie załzawionymi oczyma to nie rola.

Salmonella

Dokładnie, gdzie ona tam dobrze zagrała, flaki mi się przewracały.

paolo1976

Mnie też podobała się jej rola w "Joe Black", a film "Cenny Ładunek" obejrzałbym ze względu na nią, a nie Willisa. Na razie od obejrzenia odrzucają mnie niskie oceny filmu, choć wysokie oceny innych filmów nie świadczą o ich dobrej jakości, choćby Autostopowicz (1986) wyceniany aż na 7,3.

paolo1976

Chyba ją trochę przeceniasz. Od zagrania w Blacku minęło prawie 20 lat i od tamtego czasu z niczym wielkim nie wyskoczyła. A powodzenie ten film zawdzięcza raczej roli Hopkinsa i Pitta, niż jej.

paolo1976

Nikt nie pamieta jej z mall rats kevina smitha? Dobra aktorka pamietam ja z filmu Basil ze Slayterem, Medalionu z Jackie Chenem czy Hooligans.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones