PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337354}

Centralne biuro uwodzenia

My Mom's New Boyfriend
5,6 12 320
ocen
5,6 10 1 12320
4,2 4
oceny krytyków
Centralne biuro uwodzenia
powrót do forum filmu Centralne biuro uwodzenia

Naprawdę jest taki zły bo zastanawiam się czy go obejrzeć????

Agulaaa

serio;) strata czasu......................................................

ocenił(a) film na 9
Agulaaa

A moim zdaniem film był całkiem niezły (jak na obecne produkcje). Nie mówię, że rewelacyjny czy że porusza do głębi. Natomiast jeśli szukasz filmu na sobotnie popołudnie- tak żeby się rozerwać to jest akurat :)

ocenił(a) film na 8
Agulaaa

Fajny film. Po prostu. Chcesz się pośmiać? Idź. Nie jest to komedia romantyczna, byłem i się przekonalem.

ocenił(a) film na 8
Agulaaa

Niezła komedyjka, mnie się podobał. Może głębszej treści mało, ale takie filmy też przecież można obejrzeć od czasu do czasu.

Agulaaa

wedlug mnie nie jest znowu taki zły ;) przeciętny w wielu momentach sie usmialem do lez (smiech tego mlodego amanta xD) ale zdarzaly sie tez momenty kiedy juz mialem przestac go ogladac co zdaza mi sie raczej rzadko

ocenił(a) film na 1
Agulaaa

Do kina nie warto iść na ten film. Lepiej wybrać lepszą produkcję moim zdaniem. Komedyjka może i lekka, ale jakaś taka mdła i bez polotu. Na pewno nie na kinową projekcję.

Agulaaa

Maaaaaasakra... wynudziłam się strasznie, tylko tyłek mie rozbolał od oglądania tego... czegoś. Strasznie przewidywalne...no a zakonczenie wywołało u mnie i sali jęk zniesmaczenia. A dobrze się zapowiadało... no cuż...

Agulaaa

Szczerze - nie polecam. Znudziłam się filmem po 20 minutach. Mamuśka fast-foodowiec i życiowa ciapa zmienia się w sexbobmę i uwodzicielkę... Poza tym wygląda jak młodsza siostra swego syna ;P

Jak dla mnie żal.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones