PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673436}

Chłód nadchodzi nocą

Cold Comes the Night
5,4 2 013
ocen
5,4 10 1 2013
Chłód nadchodzi nocą
powrót do forum filmu Chłód nadchodzi nocą
ocenił(a) film na 6
Whiskerss

sorry, ale ktos kto daje same 10tki gownianym romansidlom to raczej nie moze byc branym na powaznie przy ocenianiu filmow

black_bastard

Jak ktoś widzi niskie noty to chce dziesiątką podciągnąć ogólny wynik bo uważa go za niski i niesprawiedliwy.

ocenił(a) film na 8
frych3

No muszę dać 9 temu thrillerowi... Pominę już fakt że dawno nic w tym gatunku nie miało tak dobrego klimatu.
Może i ma parę babolków przez takie a nie inne utworzenie postaci kuriera, syndrom sztokholmski, i troszkę przewałkowane zakończenie, no ale proszę... aktor jeden spisał się fenomenalnie, świetnie się to oglądało.
Myślałem że tu zobaczę minimum średnią na 6.0
Taki crap jak Obsesja gdzie gra Beyoncee ma ponad 6 za samą osobę jak mniemam, bo sam film to typowa kopia paru innych tytułów...

Filmweb przyzwyczaja do dziwnych ocen.

użytkownik usunięty
Whiskerss

Jednak 90 minut :D

Spójrz http://www.solarmovie.so/link/play/1915245/... później już tylko napisy końcowe :O

użytkownik usunięty

Napisy końcowe wliczają się do filmu, taka jest polityka serwisów filmowych (imdb, filmweb itd.).

Whiskerss

dokladnie to napisy pojawiaja sie po 75 minutach i tez sie zgadzam-koszmar.Pomysl z ociemnialym gangsterem(kurierem) i psychicznym gliniarzem nie do strawienia

pawelk1504

uważaj bo za posiadanie kiepskiej opinii o tym filmie można dostać po łbie ;)

Whiskerss

haha dobre.Grunt to sie nie przejmowac,a oceny to niby rzecz gustu,ale ale ale-wystarczy popatrzec na oceny innych filmow udzielajacych sie w zalozonym przez Ciebie temacie osob-jedna z nich dala taka sama ocene,tej ,,niesamowitej produkcji" i ,,Terminatorowi"-hahaha

pawelk1504

nie mam z tym problemu. lubię kino w szerokim tego słowa znaczeniu, trudno aby ktoś nieznajomy rozumiał moje filmowe słabości. pozdrawiam i życzę wielu udanych "dzisiątek" do odkrycia ;)

ocenił(a) film na 5
Whiskerss

Film trwa 90 min, w każdy filmie napisy końcowe wliczane są do długość, wczoraj się urodziłeś czy co.

ocenił(a) film na 5
Whiskerss

Jak to w każdym filmie, literki lecą i lecą nieraz bardzo długo - sprzątacz czy sprzątaczka to też bardzo poważna funkcja którą trzeba wymienić, oni przecież to całe pobojowisko muszą posprzątać. Kiedy staram się obejrzeć do końca, a nie zawsze mi się to udaje, te amerykańskie gnioty to aż się prosi by taki film zaczynał się od napisu tytułowego poprzez reżysera scenarzystę i aktorów, dalej czarny, przez minutkę, obraz i napis końcowy (dużymi literami) - w podziękowaniu temu kto to posprzątał i tutaj nazwisko i imię !!! a co do filmu, no cóż koszmarny ten widzący, lekko widzący, niedowidzący, niewidzący - fenomen widzenia czy niewidzenia, jak zdjęcie to wkładał prawie w oko żeby zobaczyć kto zacz a pieniądze widział na odległość, no i gangster nad gangstery (no bo kurier gangsterskich pieniędzy to też gangster), rozwalił czwórkę gangsterskich ciemniaków w samochodzie i tylko dzięki temu, że miał niedowidzenie i wszystko zlało mu się w jedną kupę - ale główna rola kobieca została zagrana bardzo dobrze i gdyby nie przerysowana rola ''półciemniaka'', ''1/4ciemniaka'' czy jak tam go zwał to film byłby całkiem niezły a ponieważ obejrzałem film do końca i podobała mi się główna rola kobieca to daję 5/10 !!!

ocenił(a) film na 6
Whiskerss

78 CZY 90 co za różnica a film nawet ciekawy

ocenił(a) film na 8
Whiskerss

Bardzo dobry film. Nie znasz się. Proste:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones