PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10008381}
7,0 22 467
ocen
7,0 10 1 22467
7,5 40
ocen krytyków
Challengers
powrót do forum filmu Challengers

Nie muszę go oglądać. Jak będzie możliwość oceny wystawię standardowo 1/10. Tak trzeba. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jaki jestem z siebie zadowolony.

StalowyGigant

Jak coś ci nie pasuje to nie oglądaj i spier*****j i to migusiem, ale już!

ocenił(a) film na 1
radq

zejdź mi z oczu lewacki cuckoldzie. Pewnie nawet by ci powieka nie drgnęła gdybyś posyłał dziewczynę na Erasmusa.

StalowyGigant

Powieka nie, ale co innego mi drga. W przeciwieństwie do ciebie komunistyczna świnio w korkiem analnym w dupie. Wyjdź stąd ale to już!

StalowyGigant

Zgadzam się. Profilaktycznie 1

ocenił(a) film na 1
Marcin5800

Brawo. Wyrazy szacunku.

ocenił(a) film na 6
StalowyGigant

W sumie miałeś trochę racji xd film próbuje normalizować ku*estwo

ocenił(a) film na 1
stysiex14

No przecież znając obecne trendy na zachodzie można przewidzieć nawet wymowę i treść całego filmu. Płytkie jak mój hetero odbyt woke gówna zawsze są o tym samym.

ocenił(a) film na 3
StalowyGigant

Oceniaj :)

ocenił(a) film na 1
StalowyGigant

Jak dla wręcz jest antyfeministyczny. Pokazuje kobietę jako dwulicową i podstępną, która równocześnie z jednej strony chce ambitnego i asertywnego faceta, a kiedy takiego znajduje, to stwierdza, że woli posłusznego simpa, które po chwili chce zamienić, bo jest zbyt uległy.

ocenił(a) film na 7
Frygijczyk

wszystko fajnie, ale ten film nie był o feminizmie, nie miał z nim nawet nic wspólnego … to, że kobieta w filmie jest antybohaterem nie oznacza, że zniesławia wszystkie kobiety na świecie, ani że wszystkie kobiety rzeczywiście się tak zachowują XD rozumiem, że większość tutaj nie miała nigdy styczności z kobietą, dlatego przybyłam z pomocą, żeby wytłumaczyć ;))

ocenił(a) film na 1
sylwia_jozwiak1999

To czy był o feminizmie czy nie, nie ma znaczenia w kontekście tego jaki miał wydźwięk. Np. takie Barbie też miał wydźwięk mocno antyfeministyczny, ale tam było to (chyba) niecelowe, w wypadku tego filmu jednak jest to celowe.

sylwia_jozwiak1999

Widzisz ja mam styczność z kobietami a uważam że ten serial to dno i jedyne co może wnieść to zepsucie moralne. Więc piszesz brednie

Frygijczyk

A widzisz jakąś różnicę, w tym, że mężczyzna stereotypowo oczekuje różnych, wykluczających się ze sobą cech u jednej kobiety.

StalowyGigant

Piękny pokaz ignorancji. Wiem, że ten komentarz to tylko miód na taki atencyjny, tendencyjny komentarz, jednak wygrałeś. Musiałem zostawić pierwszy, ale jednak ostatni. 

ocenił(a) film na 1
Vindemi

Jak się okazuje wiedziałem o czym będzie film przed premierą. Silna samica i słabi biali chłopcy. Będzie podważała ich męskosć i grałą rozmiarem ich khutasa. Natura

ocenił(a) film na 6
StalowyGigant

Trochę racj w tym jest,to juz kolejny film,który utrzymuje ten trend,właściwie troche robi się to juz nudne,ale staram się docenić obiektywnie film jako film.

aronn

To nie trend, tylko tzw. ''nowy porządek'', a mianowicie życzę każdej kobiecie takiego podejścia do... życia po prostu.

StalowyGigant

Silna samica to żadna nowość. samice lwów trzymają się razem i wspólnie bronią stada. I nie proszą się samców o to, by je kochać.

StalowyGigant

''Czy ja prosiłam, by mnie ktoś kochał'' - tekst wymiata ha ha ha, nawet i tym, że zwyczajnie spodziewasz się każdej innej odpowiedzi. Sztos. Genialny nadruk na damski t-shirt. Tak jak niezmiennie mnie także bawi ''użalanie się'' kobiety, która twierdzi, że ''są dni, kiedy poszłaby nawet do diabła, ale i on udaje, że jej nie zna''. W filmie obaj bali się ją zdenerwować. Magia autorytetu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones