PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472864}

Cheri

Chéri
6,2 5 528
ocen
6,2 10 1 5528
Cheri
powrót do forum filmu Cheri

słabiutko !

ocenił(a) film na 6

Pomimo dobrej obsady film niestety bez klimatu i bez namiętności, bardzo sucho opowiedziana historia miłości ........a mogło być tak pięknie i ckliwie wkońcu to romans !! Jestem bardzo zawodziona :(

ocenił(a) film na 5
sylsob1

Ja również.

ocenił(a) film na 4
kulizz

Muszę się zgodzić. Po obejrzeniu tego filmu w ogóle nie mogę sobie przypomnieć dlaczego chciałam go zobaczyć. Temat na film niby jest. Pomysł również jest a wyszedł film o niczym i do tego monotonny i nudny. Strata czasu

xyz24

Zgadzam sie, to mógł być dobry film, dobra historia z której tyle można było ,,wycisnąć", dobrzy aktorzy, producenci.....a film taki sobie, aż szkoda tego zmarnowanego potencjału....

ocenił(a) film na 8
sylsob1

A ja się nie zgodzę. Między Chérim i Léą jest mnóstwo chemii, aż się zdziwiłam, bo to sztuka zagrać coś takiego. W bardzo wielu filmach mimo świetnej obsady brakuje takiej relacji między aktorami. A tu jest.

sylsob1

Również się nie zgadzam.Powtórzę zdanie z innego wpisu.Romans ma drapać za serce i drapał.Poza tym wystarczy patrzeć i słuchać o czym ten film jest.

ocenił(a) film na 3
sylsob1

Podpisać się mogę pod tym z miłą chęcią. Wszystko prawda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones