PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488603}
7,2 12 543
oceny
7,2 10 1 12543
City Island
powrót do forum filmu City Island

Na tym filmie czułem się jak w dobrym teatrze komedii! Niesamowicie zabawny!

ocenił(a) film na 9
jober19

Dla mnie też był niezły. Naprawdę niezły.

mastom82

Ja się długo zabierałem do tego filmu, bo po zdjęciach nie sądziłem że to będzie jakaś śmieszna komedia, raczej jakiś film obyczajowy. W końcu odpaliłem i film powalił! Jest mega zabawny. Niesamowite perypetie bohaterów. 10/10

ocenił(a) film na 10
jober19

Wspaniały film 10

jober19

Tak, obejrzałem wczoraj, rewelacja :)

jober19

... chociaż "arcydzieło" to trochę przesada.

loliks

właśnie obejrzałam na HBO. faktycznie dobry, dostał ode mnie 7/10, ale popieram - arcydzieło wg mnie to za duże słowo dla City island ;) Mimo wszystko film jak dla mnie za bardzo 'uładzony', sam Tony - już tutaj coś się gryzie. ok rozumiem, on tylko kradł a nie biegał z siekierą po dzielnicy, ale był za bardzo ugrzeczniony jak na przestępcę z trudnym dzieciństwem, trochę to odrealnione.
podobnie jak ostatnie sceny [spoiler] gdzie wszyscy padają sobie w objęcia i z minuty na minutę zamieniają się ze zniszczonej w kochającą rodzinkę. no ale rozumiem, takie było zamierzenie całego przekazu filmu :]

ocenił(a) film na 8
jober19

Również uważam że film jest super i bardzo przyjemnie się go ogląda Polecam

ocenił(a) film na 7
jober19

Dziś obejrzałam i stwierdzam że fajny, śmieszny i przy tym mądry film:) Na pewno warty obejrzenia i powrócenia do niego za jakiś czas:)

ocenił(a) film na 9
jober19

Mnie bardzo, naprawde bardzo poruszył. Niezwykle obrazuje relacje między członkami wyniszczonej rodziny. I też czułam się właśnie jakbym była w teatrze, nie wiem czemu, takie komiediodramaty, zawsze mnie wprawiały w taki nastrój. Może gra aktorska nie jakaś wybitna, ale bardzo przyjemnie się oglądało Tylko zakonczenie mnie troche rozczarowało, ale w sumie gdyby było inne, film nie miałby tej mocy ; ). Jak dla mnie rewelacja.

ocenił(a) film na 9
zulula

bardzo mi sie spodobal. swietny scenariusz. ciekawie ukazana rodzina ze swoimi klamstwami. rewelacyjny Andy Garcia. dobra muzyka

jober19

A mnie denerwował Vincent (Andy Garcia) grający ojca rodziny. Często pod byle pretekstem wszczynał awantury. Nijakie zakończenie filmu w stylu:"Kto się czubi, ten się lubi". Nie wiem co widzisz zabawnego w tym filmie. Arcydzieło to przesada.

ocenił(a) film na 9
jober19

Świetny, uroczy, obejrzałam go z przyjemnością. Działa jak morfina. Co z tego, że nieprawdopodobny? Za to, że w trakcie projekcji z zapartym tchem patrzysz i patrzysz - szczere uznanie. Jest czystym kinem - dobrą rozrywką i zapomnieniem.

jober19

Dla mnie to także świetny film :) bardzo podoba mi się scena gdy Vincezo (Andy Garcia) jest na przesłuchaniu i gra Marlona Brando :)) genialne, a i genialne jest też jak na końcu filmu się kłócą :D z pewnością zasługuje na wysoką notkę 9/10 =D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones