PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=508119}
7,0 247
ocen
7,0 10 1 247
Clapham Junction
powrót do forum filmu Clapham Junction

6/10

ocenił(a) film na 6

CLAPHAM JUNCTION -heterycy to skaczący sobie do gardeł drapieżcy prześladujący gejów,a geje są biedni,bo muszą szukać miłości po krzakach i szaletach.film dość zgrabnie porusza tematy gejowskie. Reżyser chyba trochę na siłę próbuje wywołać w widzu współczucie.Ze mną nie wyszło

ToppsyCrett

nic nie zrozumiałeś z tego filmu, ale pocieszę Cię, że to typowe.

ocenił(a) film na 6
praecipitatio

dobrze, że ktoś zrozumiał :-D to jeszcze bardziej typowe

użytkownik usunięty
ToppsyCrett

Jesteś po prostu z heteromatrixu, dlatego nigdy nic z takich filmów nie zrozumiesz.

czy sądzisz, że w ten sposób pomagasz gejom?
Zapewniam Cię, żę taką głupią pisaniną osiągasz odwrotny efekt. Próbujesz stawiać się w grupie "tych lepszych", tej lepszej kasty ludzi jakimi są geje, którym heterycy nie sięgają do piet. Zapewne nie zrozumiesz (mówię do Ciebie takim samym językiem, jak Ty mówisz do heteryków) ale korzystając z pewnej analogii powiem zarówno "antysemityzm" jak i "filosemityzm" to dwie chore postawy. Ty reprezentujesz jedną z nich, co nie przeszkadza Ci z wojowaniem z homofobami. Zapewne.

użytkownik usunięty
Marek_797

Nie znasz mnie, za to od razu oceniasz i to najgorzej jak tylko sie da. To typowe dla heteromatrixu. Otoz nic z tego co napisales nie jest nawet bliskie prawdy.

ustosunkowałem się do Twojej wypowiedzi "Jesteś po prostu z heteromatrixu, dlatego nigdy nic z takich filmów nie zrozumiesz". Krótkie zdanie adresujesz do kogoś kto ocenił film, ocenił go bez wulgaryzmów, bez osobistych wycieczek. Ty w tym krótkim zdaniu do kogoś, kogo zupełnie nie znasz zawierasz dwie powiązane ze sobą złośliwości. Pisząc do kogoś, że nic z takich filmów nie zrozumie, występujesz w roli uwrażliwionego mędrca, który w przeciwieństwie do "motłochu" nie rozumie. Te złośliwości dotyczą nie filmu ale człowieka. Takie zachowanie jest oburzające i dlatego je skomentowałem, w Twoim stylu i dlatego tak zabolało. Miało zaboleć. A czy to co napisałem jest bliskie prawdy? nie wiem nie badałem prawdy. Wyciągnąłem tylko wnioski z tego, co napisałeś.

użytkownik usunięty
Marek_797

Smieszny jestes. nawet nie blazen tylko juz clown :D

jakże merytorycznie - gratuluję

użytkownik usunięty
Marek_797

A wiesz, nie chce mi sie ci nic tlumaczyc i tak nic nie zalapiesz.

ocenił(a) film na 9
ToppsyCrett

Próba wymuszenia współczucia ? - Raczej uczciwe zobrazowanie realiów.

Ciekawe zestawienie życiowych spraw homo i hetero w przeplatających się, kontrastujących poziomem dramatyzmu wątkach.
Jakże odmienne poziomy stresu i psychicznego komfortu obu grup - dokładnie tak jest w życiu.

użytkownik usunięty
maroc

Heteromatrix po prostu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones