PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491372}
5,8 530
ocen
5,8 10 1 530
Co mówią lekarze
powrót do forum filmu Co mówią lekarze

Pozytywne zaskoczenie. Ciężki temat potraktowany miejscami zaskakująco lekko. Z dystansem o dystansie i dosyć wiarygodnie. Swobodnie opowiadana historia interesująca od początku do końca. Zazgrzytały mi tylko dwie rzeczy, no właściwie trzy. Bo dwie w jednej scenie - nieciekawa obserwacja oczekiwania na zgon zakończona krótką rozmową o dzieciach, co to już trochę banałem zalatuje. I postać matki samobójczyni nie do końca kupiłem. Ale i tak jest nieźle. Bardzo fajne zakończenie. Myślę, że warto zobaczyć.

ocenił(a) film na 7
Marcineusz_Zet

Mówili wiarygodni świadkowie, że opiekun artystyczny Filip Bajon za kołnierz nie wylewa... Może właśnie dlatego nie przeszkadzał Wnukowi i dzięki temu ten debiut ma ręce i nogi.... I głowę. Interesujący temat, niezłe aktorstwo, bez moralizatorstwa i z pozytywnym przesłaniem. Matka samobójczyni to postać kompletna - pod koniec filmu zrobiła to, co powinna biznesłoman ,czyli zaoferowała kompetentnemu lekarzowi posadę. Bardzo ciepłe zakończenie. Podobało mi się, 7/10 !

Marcineusz_Zet

Mnie tez postać matki kompletnie nie przekonuje. Chyba reżyser nigdy nie spotkał matki, której dziecko odchodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones