PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850080}

Co widział Jozjasz

What Josiah Saw
2021
5,9 1,0 tys. ocen
5,9 10 1 1006
7,3 3 krytyków
Co widział Jozjasz
powrót do forum filmu Co widział Jozjasz

Dobry filmik,ale to na pewno nie jest żaden horror,to raczej porządny dramat - super taki "duszny" "leniwy" klimat,bardzo mi to odpowiadało.Film bardzo dobrze zagrany z wyrazistymi postaciami.Na plus również fajny klimacik amerykańskiej prowincji oraz idealnie dobrana muzyczka.Kilka scen pozostanie na dłużej w pamięci jak chociażby ta u Cyganów.Szczerze polecam.

kleju30

Zgadzam się ale 7/10 to zawyżona ocena pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Ricky79

no niestety na filwebie nie ma połówek a tu by pasowało 6,5/10

kleju30

Kleju odstaw klej bo ewidentnie ci szkodzi, film był nydny w cholerę

Remigiusz189

Biorąc pod uwagę tytuł filmu, myślę że ojciec zaskoczył rodzeństwo więc ono go zabiło. Matka być może sama się zabiła po wszystkim a może zabili także i matkę. Czy ktoś się zgadza ze mną?

Sebastian_Zienkiewicz

Nie zgadzam się z jednoznaczną oceną sytuacji. Może to rodzeństwo ma rację. Zabili ojca bo był pedofilem. Pytanie czy faktycznie dziecko z gwałtu tez zabili, czyje kości były w skrzyni ojca czy dziecka ? Kopiąc szukali dziecka czy ojca ?

ataman2016

w skrzyni wyraźnie widać kości dziecka i dorosłego, czyli kości ojca i dziecka. Ostatnie słowo w filmie należy do rodzeństwa - widzimy, że łączył ich kazirodczy związek. Czyli to było ich dziecko, co nie wyklucza, że mówili prawdę o ojcu. Zabili go z zemsty, a brat zabił ich. W filmie nie dostajemy więcej informacji

Bbb11_fw

tzn, możemy założyć, że opowieść o matce, która się z tego wszystkiego powiesiła jest prawdziwa. Być może zresztą sami nie wiedzieli, czy to dziecko Eliego czy ojca. Trochę to niejasne, może trzeba jeszcze raz zobaczyć.