PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=437158}

Coco Chanel

Coco avant Chanel
6,7 58 272
oceny
6,7 10 1 58272
5,8 6
ocen krytyków
Coco Chanel
powrót do forum filmu Coco Chanel

4/10

ocenił(a) film na 4

Film mi się po prostu nie podobał i mam wrażenie, że pominięto i pomieszano wiele szczegółów. I nawet Audrey Tautou, którą lubię, mnie nie urzekła.

fizanka

po zwiastunach, myślałam, że będzie dobry. lubię takie klimaty, a jeszcze bardziej czyjeś biografie. niestety, też się trochę zawiodłam.

ocenił(a) film na 7
fizanka

Mam podobne odczucia.... Przeszkadzał mi szczególnie fakt że o jej pracy projektantki i kreatorki nieśmiertelnych trendów właściwie nie wspomniano... może ukazano jej specyficzną i napewno intrygującą osobowość ale napewno nie talent ... a szkoda :( poprzedni film o coco był o wiele wiele lepszy...

fizanka

Moim zdaniem Audrey była beznadziejna. Nawet nie wysiliła się, żeby poznać mimikę, gesty, które wyróżniały Coco. Tak na prawdę tylko strój tworzył tą postać. No i jeszcze nie rozumiem, dlaczego Tautou w co drugiej scenie robi jakiś debilny dziubek. Historia życia Coco została przedstawiona w nudny sposób, wcale się nie wydaje interesująca. Sknocili ten film po całości, jedyne co mi się podobało to krajobraz.

ocenił(a) film na 5
fizanka

też spodziewałam się czegoś lepszego. poza tym siostra coco nie miała na imię adrienne, tylko antoinette. Dużo pominęli z jej życia. ogólnie jestem rozczarowana, choć byłam dobrej myśli, bo uwielbiam chanel.

ocenił(a) film na 10
fizanka

a mi sie podobal bo takie filmy trzeba lubiec 9/10

fizanka

Na ten film trzeba by spojrzeć nie od strony biograficznej to wtedy będzie się podobał. Jest całkiem przyjemny, lekki. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie miałby to być film o Coco. Jako film biograficzny kompletnie nieudany. Skupienie się i wyłącznie na jej dwóch romansach, a nie pokazanie jak ważną rolę odegrała w dzisiejszym świecie mody sprawia, że film staje się mierny. A przecież jest to kobieta, która wiodła bardzo ciekawe życie. Daję 7/10 patrząc pod kątem filmu, który nie miał na celu ukazania całej jej historii, inaczej byłoby 4/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones