PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=437158}

Coco Chanel

Coco avant Chanel
6,7 58 272
oceny
6,7 10 1 58272
5,8 6
ocen krytyków
Coco Chanel
powrót do forum filmu Coco Chanel

Znacznie lepiej zagrała Mouglalis w Coco & Strawinskim, lepiej pokazała tę postać, od jej Coco aż biło chłodem i wyrachowaniem - chociaż zarówno w jednym jak i drugim przypadku film nie był o twórczości Coco, tylko o jej romansach. Coco Tautou była przy najnowszej kreacji, Anny Mouglalis, bezbarwna.

gabrielafrancuz

Oczywiście mogę się tylko zgodzić. Tautou nie potrafiła zagrać Chanel w sposób wyrazisty. Była absolutnie niemrawa, po prostu słaba. Co innego Mouglalis - charyzma, szyk i ten niezbędny chłód.

gabrielafrancuz

ogolnie jakos Tautou mnie odrzuca juz na starcie...ma cos takiego w sobie, co mnie do niej zraza juz z samego wygladu. Moze to brzmi nieprzyjemnie, ale tak jest.

ocenił(a) film na 5
gabrielafrancuz

Mnie też nie zachwyciła. Pokazała że Coco Chanel, była miałką, nijaką kobietą bez charakteru, a było zupełnie inaczej - wystarczy poczytać biografię.

ocenił(a) film na 8
gabrielafrancuz

O tak! Coco Chanel z pewnością miała charakter! Była też chłodną i wyrachowaną kobietą. Jednak to tylko maska, za którą chowała się przed światem i, w pewnym sensie przed samą sobą. I właśnie o tym jest ten film. Gabrielle Chanel nie urodziła się od razu jako "Coco".

ocenił(a) film na 9
Ronave

Jak dla mnie to jedyne w czym Audrey różni się od Coco, to to że jest ładniejsza. Poza tym świetnie to zagrała.

ocenił(a) film na 8
coffeemonster

tak, Audrey doskonale ukazała postać Coco. W końcu jest świetną aktorką.

ocenił(a) film na 4
Ronave

Obejrzyj Chanel i Strawińskiego, to zmienisz zdanie.

ocenił(a) film na 8
gabrielafrancuz

Widziałam, nie zmieniam. Każdy może mieć swoje zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones