PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=573838}
6,8 67 873
oceny
6,8 10 1 67873
6,5 4
oceny krytyków
Colombiana
powrót do forum filmu Colombiana

wtf

użytkownik usunięty

karta micro sd w 1992 roku? jakim kuzwa cudem???

ocenił(a) film na 6

A co najśmieszniejsze koleś tą kartę micro sd do dyskietki włożył ;]

ocenił(a) film na 7

to nie byla karta micro sd...wygladala jak sim-karta

sabaabes

Też uważam że to była karta sim. Moją uwagę z racji zawodu bardziej zwróciły kamery ... które nagrywały tak samo w 1992 jak 15 lat później! W latach 90tych monitoring praktycznie nie istniał ...

ocenił(a) film na 6
sabaabes

zgadza się to była karta sim

ocenił(a) film na 6

To jest pikuś. Policja na podstawie zdjęcia w mgnieniu oka porównała "komputerowo" dłoń i nos z nagraniem niskiej jakości z kamer i stwierdziła, że to osoba której szukają. Potem namierzyła sygnał komórkowy z taką precyzją, że wiedzieli, na którym pietrze i pod które drzwi mieszkania się udać aby złapać główną bohaterkę ;] Co za pierdoły

KaeM_4

Bo to zła kobieta była.

Może to była jakaś tajna technologia dostępna jedynie dla obrzydliwie bogatych bossów narkotykowych z Kolumbii ? :D

ocenił(a) film na 5
Radiw84

Albo ona była mężem szefa mafii i kupiła te róże dla niego w prezencie.

ocenił(a) film na 9

" W pierwszej części filmu, rozgrywającej się w 1992 roku, zostaje użyta karta pamięci MMC/SD. Ten typ kart pojawił się dopiero po 1997 roku. " - masz to w ciekawostkach dotyczących tego filmu. Prawie każdy film ma jakiś błąd ;) .

ocenił(a) film na 4
Flinston1987

co ten film ma niby wspólnego z Leonem?

ocenił(a) film na 9
yeticzek

Kiepsko u Cb z kojarzeniem. Chodziło Mi oto, że Cataleya ( jako zabójczyni ) mogłaby konkurować z każdym z 3 bohaterów, których wymieniłem w swym komentarzu do oceny.

ocenił(a) film na 4
Flinston1987

pomyliłeś chyba adresatów bo to co napisałeś jest bez sensu w kontekście mojego wpisu

ocenił(a) film na 9
yeticzek

Zapytałeś się Mnie 03.09.2017 o godzinie 15:29 cytuje: " co ten film ma niby wspólnego z Leonem? " . Zakładam, że Twoje pytanie odnosi się do komentarza jaki umieściłem filmowi " Colombiana " na jego stronie w dniu 19.06.2016, czyli " Cataleya mogłaby spokojnie konkurować z Robertem McCall'em, Johnym Wickiem, czy Leonem zawodowcem. film 9/10 " .

ocenił(a) film na 4
Flinston1987

mój pierwszy wpis dotyczył postu powyżej, nie wiem skąd pomysł, że do innego...

ocenił(a) film na 9
yeticzek

Pomysł był taki ponieważ dopóki nie zadałeś pytania, to Ja w tym temacie NIE NAPISAŁEM NIC O LEONIE.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones