PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33194}

Cujo

5,8 5 362
oceny
5,8 10 1 5362
Cujo
powrót do forum filmu Cujo

5/10

ocenił(a) film na 5

Średni film, bez większych emocji go obejrzałem. Nie czytałem książki, ale muszę po nią sięgnąć i porównać.

ocenił(a) film na 5
Normaden

Prawda, musisz po nią sięgnąć :P Książka jest o niebo lepsza od filmu. W filmie nie da się pokazać emocji i myśli psa. W książce za to jest wszystko świetnie opisane.
Film 6/10
Książka 9/10

ocenił(a) film na 6
chris1412

film takze ocenilem na troszke naciagana 6. ; ]
ksiazki nie czytalem takze sie nie wypowiem.
ale ogl.film da sie obejrzec ; )

ocenił(a) film na 7
Normaden

A ja mam inne odczucia Normadenie. Powieść Stephena Kinga czytałem jakieś 10 lat temu, teraz przyszedł czas na ekranizację. Nie jest to wysokobudżetowa produkcja pokroju Zielonej Mili czy Skazanych na Shawshank ale film mi się podobał. Trzymał w napięciu mimo, że wiedziałem co się wydarzy. Chociaż nie do końca wiedziałem, bo zakończenie nieco odbiegało od książkowego. Mimo, że nie generalnie nie lubię jak zakończenia odbiegają to tym razem twórcom filmu nie mam tego za złe. 7/10

Normaden

W przypadku wielu ekranizacji powieści jest tak, że film nie ukazuje tego co najważniejsze. Książka - koniecznie.

ocenił(a) film na 5
Normaden

Dla mnie również film średni, daję mu 5/10, a po książkę raczej nie sięgnę, przez pierwszą połowę filmu nic w sumie się nie działo jak dla mnie, było nudnawo, dopiero ostanie pół godziny było bardziej, że się tak wyrażę, "nasycone" akcją. Pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones