PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33194}

Cujo

5,8 5 363
oceny
5,8 10 1 5363
Cujo
powrót do forum filmu Cujo

Zero napięcia. Więcej skupili się na zdradzie małżeńskiej i lękach chłopca niż na psie, który
wcale nie był straszny. Po półgodzinie wyłączyłam. Moja ocena: 1

ocenił(a) film na 3
Psychodrama

w zasadzie to brakowało zarówno akcentu na rodzinę, jak i na rozwój wścieklizny u psa... Poza tym napięcia praktycznie nie było, poza dramatyczną chwilą (!) w samochodzie.

ocenił(a) film na 6
Psychodrama

książka zdecydowanie lepsza, ale film nie był złą ekranizacją moim zdaniem.

ocenił(a) film na 1
DarkBartek

Przymierzam się do przeczytania książki, może będzie lepsza.

Psychodrama

yeepp, książka 100 razy lepsza, polecam.

ocenił(a) film na 3
Psychodrama

może być już za późno, ale zlituj się nad sobą i nie czytaj tej książki, jeżeli twierdzisz, że film bardziej skupił się na zdradzie itp niż na tytułowej bestii... to w książce dostaniesz tyyyyyyle stron bez Cujo i skupiania się na bzdetach, ale nie będę spoilował nikomu... sam należę do gatunku, że sam wolę się przekonać, jestem świeżo po lekturze i szczerze to męczyłem kolejne rozdziały... a co do filmu.... dobre streszczenie książki, ale jako, że książka mi się też nie podobała, sam wątek wściekłego psa również... dam solidną 3 bo aż tak mocno mnie nie wymęczył :)

ocenił(a) film na 3
BatiBat

P.S. jeśli mogę polecić dreszczowiec z psem w roli głównej to "Lessie".... hehe nie no żartuję "White dog" zżera Cujo jak "Pedigree".

ocenił(a) film na 7
Psychodrama

hello , napięcie było moim zdaniem jak w tym biednym psie zarastała wściekłość, w tym samochodzie jak się miotali , nie czytałam książki ale film ok.

Psychodrama

Jak książka, tak i film- baaaardzo średnie.

sztekrokabloprondojeb

Filmu nie widziałem, ale książkę czytałem. Bardzo dobra, druga Stephena Kinga, jaką przeczytałem.

ocenił(a) film na 10
Psychodrama

To nie jest horror tylko dreszczowiec. I do tego bardzo dobry.

ocenił(a) film na 1
Psychodrama

Jeden z najgorszych filmów jakie oglądałem w ostatnich latach nie pamiętam abym dawał komuś 1/10 w najbliższych latach. Nuda a pies bardziej obleśny niż straszny. Mam całą kolekcje książek Pana Kinga ale tej zdecydowanie nie przeczytam.

Psychodrama

ten film jest najzwyczajniej w świecie, słaby. to wszystko.

ocenił(a) film na 6
Psychodrama

Po pół godziny się robi lepiej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones