PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33194}

Cujo

5,8 5 362
oceny
5,8 10 1 5362
Cujo
powrót do forum filmu Cujo

Ujdzie

ocenił(a) film na 4

Dla mnie to typowy "średniak". Plusem jest napewno ciekawa fabuła czy aktorzy (warto zwrócić uwagę na świetną rolę małego Tad'a). Minusy: Ataki Cujo na samochód, nielogiczne zachowanie głównej bohaterki (rozumiem, że bała się tego psa, ale nawet przy zagrożeniu życia jej dziecka nie zrobiła praktycznie niczego by się wydostać). Nie czytałem książki, więc nie będe filmu do niej porównywał. Lubię ekranizacje kiążek Kinga. Ta była jedną ze słabszych. 4/10

_ARMIN_

co za głęboka psychoanaliza. Ataki pasa na samochód bardzo realistyczne i przerażające, a pies był ogromny, co widać na jednym z dalszych ujęć, gdy opiera się łapami o samochód. Posiłuj się kiedyś z takim na żywo (już wykluczając opętaną wersję takiego monstrum) to zrozumiesz, czego nie rozumiesz. A jeśli jeszcze mówimy tu o słabej kobiecie, to nie ma ona szans w starciu z taką bestią. No i przeczytaj ksiązkę, to zrozumiesz nie tylko to, czego nie rozumiesz, ale co zostało pominięte w filmie.
Temat do przedstawienia wcale nie taki prosty, ale biadolić i krytykować zawsze najprościej.

ocenił(a) film na 4
AmonGoeth

Nie chcę niczego ani nikogo krytykować. Wyraziłem tylko swoją opinię, do czego mam prawo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones