Pieces of a Woman

2 godz. 6 min.
7,1 24 447
ocen
7,1 10 24447
9 053
chce zobaczyć
6,4 23
oceny krytyków
{"rate":6.4347825,"count":23}
{"type":"film","id":854517,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Pieces+of+a+Woman-2020-854517/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Cząstki kobiety
  • Wiele par, które spotka taka tragedia rozstaje się. Partnerzy w rożny sposób przezywają swój ból. Rozumiem zarówno Marthe, która odwlekała w czasie zaakceptowanie tej tragedii, jak i Seana, który od razu manifestował swój ból. Oboje wymagali od siebie takiego samego zaangażowania. Jest to całkiem normalne gdyż każdy inaczej przeżywa żałobę. W tym filmie podobnie jak w The Rabbit Hole mamy do czynienia z dwoma zachowaniami, które nie są w stanie się dograć. Myśle, że łączyło ich coś więcej niż tylko dziecko, ale ból był tak silny, że przysłonił miłość i każdy musiał ruszyć w swoją stronę. Oboje bardzo to przeżywali ale byli tak pochłonięci swoim smutkiem, że nie byli wstanie skupić się na smutku partnera i przezywać tej straty razem.
    Gdy dziecko straci rodziców nazywa się je sierotą, gdy żona straci męża staje się wdową lecz nie ma słowa określającego rodzica który stracił dziecko bo jest to ból tak niewyobrażalny, że nikt nie ma odwagi go nazwać.

  • siasiarzyna ocenił(a) ten film na: 9

    Martasek Ostatni akapit Twojej wypowiedzi jest przepiękny :-)

  • Estemi ocenił(a) ten film na: 4

    Martasek Najlepsze podsumowanie całego filmu jakie przeczytałam.