PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4838}

Człowiek, który chciał być królem

The Man Who Would Be King
7,6 4 153
oceny
7,6 10 1 4153
Człowiek, który chciał być królem
powrót do forum filmu Człowiek, który chciał być królem

Znakomity...

ocenił(a) film na 8

...także dlatego, że jako jeden z nielicznych zawiera epizod dotyczący wszechobecnej władzy masonów (kradzież zegarka i natychmiastowy zwrot po pokazaniu symbolu masońskiego).
Ciekawe... Znacie jakieś inne filmy odsłaniające rąbek tajemnic braci fartuchowych?

MaX_Q

'Skarb narodów' ;P

użytkownik usunięty
MaX_Q

"Przygoda na Mariensztacie". Główny bohater pokazuje kielnię i od razu zostaje przodownikiem pracy.

ocenił(a) film na 8

Bez żartów, czekam na poważne (pro)pozycje :)

użytkownik usunięty
MaX_Q

To przecież Ty żartujesz. Jakie "tajemnice" ten film odsłania?

ocenił(a) film na 8

Dave582 podpowiedział - planowe wprowadzanie n.w.o. i globalne niewolnictwo. Ale nie chodziło mi o ten film, tylko inne o tematyce rojeń panów zamulonych o władzy nad światem...

MaX_Q

Mam nadzieję, że tylko masoni to Twój "hyś". A może jeszcze "żydokomuna" i np. "obcy"?

ocenił(a) film na 8
jak45

A ty uważasz, że masoni to niewinne krasnoludki z bajki? Proponuję poczytać poważną literaturę na temat i obejrzeć "Masoneria ukryte siły" z 1941. Twórcy tego filmu zapłacili zań życiem albo byli prześladowani przez "dobroczynnych braciszków fartuszkowych".

użytkownik usunięty
MaX_Q

W filmie było coś o n.w.o.? Nie zauważyłem

Ta propozycja u mnie ma 10/10!

użytkownik usunięty
jak45

Do mnie, Dzieci Wdowy! Witaj bracie z zaprzyjaźnionej loży. Pozdrawiam Cię tajemnym znakiem niewidocznym dla oczu profanów.

ocenił(a) film na 8

Polecam film "masoneria ukryte siły" i poczytanie nt. historii z nim związanej. Nie będzie ci do śmiechu...

użytkownik usunięty
MaX_Q

Znam tego gniota zrobionego przez kolaborujących z Hitlerem Francuzów. W mojej rodzinie masoni nikogo nie zabili, za to hitlerowcy - owszem. Czy u Ciebie było na odwrót?

I jak tam, zdjąłeś maskę już po covidzie zjebku? Przerzuciłeś się na dietę robaczaną? Nadal debilu nie dostrzegasz prawdy...

MaX_Q

Po co półśrodki - polecam od razu "Mein Kampf". "Protokoły Mędrców Syjonu" i "Krótki kurs historii WKP(b)".

jak45

I jak tam, zdjąłeś maskę już po covidzie zjebku? Przerzcuiłeś się na dietę robaczaną? Nadal debilu nie dostrzegasz prawdy...

W kategorii ciętej riposty masz 10* :-D

I jak tam, zdjąłeś maskę już po covidzie zjebku? Przerzcuiłeś się na dietę robaczaną? Nadal debilu nie dostrzegasz prawdy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones