Heist

1 godz. 33 min.
6,1 10 534
oceny
6,1 10 10534
3 623
chce zobaczyć
{"type":"film","id":479183,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Heist-2015-479183/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Człowiek mafii
  • Zabrakło jeszcze w obsadzie Seagala i Lundgrena :D Obejrzałem ze względu na udział Roberta De Niro, który nie powinien brać takich propozycji.

• wmbco ocenił(a) ten film na: 8

Wirginczyk Dlaczego nie powinien?

• wmbco Bo to nie jego poziom.

Wirginczyk A Freelancers już tak? Lub Killing Season czy The Bag Man?

• wmbco The Bag Man to taki średniak ale np Killing Season to dobry film. Tego trzeciego nie znam więc nie skomentuje.

Wirginczyk Ten trzeci to najgorszy film gdzie pojawia się Robert. Także on już nie od wczoraj występuje w produkcjach ... lekko mówiąc, które arcydziełami nie są i nie będą. Większość aktorów tak ma, albo serial, albo emerytura w ośrodku na Florydzie :P

• wmbco No wiem, że to jest nagminne ale czasami aż się chce napisać parę słów krytyki ;)

• PLFallenAngel ocenił(a) ten film na: 3

wmbco O jakiej większości aktorów mówisz?Jak ktoś przez większość swojego życia gra i zarabia grube miliony to go stać na godną "emeryturkę",a jak jest ochlaptusem to gra co popadnie.Wszystko w temacie.

PLFallenAngel Eric Roberts tak o sobie może powiedzieć, "gra co popadnie".
    Ale chyba nie wierzysz, że aktor żyje za 1/10 tego co zarabia? Wielu świetnych aktorów miało rozwody, wystawny styl życia, i na to kasa idzie. Czemu sportowcy występują w reklamach? Czemu Del Piero jeszcze rok temu grał w piłkę w ... Indiach? A wcześniej w Australii? Podatki, dobre trunki, czartery i nie ma kasy. A jak jeszcze jakiś hazardzik, to jednej nocy możesz się pozbyć kilku milionów.

• PLFallenAngel ocenił(a) ten film na: 3

wmbco Przecież napisałem w skrócie to samo.Zwróć uwagę.

• Wirginczyk Seagal... Ehh - westchnal glosno.

• Wirginczyk "Speed" jest "dla ubogich"

• kowal1528 ocenił(a) ten film na: 9

Wirginczyk Po 1 Seagal to tak żałosny aktor, że nawet gdybym miał obejrzeć pod rygorem utraty ptaszka to wolałbym go stracić.
    Po 2 zawsze mnie śmieszy jak ktoś robi z siebie znawcę pisząc że X aktor nie powinien grać w tej produkcji bo blablabla, prawda jest taka, że jeden bardzo dobry aktor zagrał w mega gniocie i tam ktoś napisał taki komentarz a reszta widząc pozytywy uznali że pisanie podobnych komentarzy pozwoli im zabłysnąć i zdobyć trochę uwagi której tak potrzebują... Oczywiście zawsze wtedy pojawiam się ja, wyśmiewając takie nie na miejscu komentarze które są jak opowiadanie kawałów o Algidzie i ministrantach w kościele na ambonie przez księdza...
    Dlaczego nie na miejscu ten komentarz? Bo film nie jest gniotem, może być dla jednych jak mnie produkcją zasługującą na 9/10 może być dobrych dla innych cyz średnim ale film tego typu nigdy nie będzie gniotem a zatem De niro bardzo dobrze że tu zagrał bo fajny film, poziom minimalny to dobry.
    Miałem jeszcze po 3 ale chyba dość dosadnie wyraziłem swoją opinię i wystarczy.

• KrecikJ23 ocenił(a) ten film na: 2

Wirginczyk No ale wziął i to mnie zmyliło. Zasugerowałam się skojarzeniem film o mafii z DeNiro. Straciłam czas. Straszny gniot.

• Wirginczyk dla bardzo, bardzo, bardzo ... ubogich