PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=887}

Człowiek z księżyca

Man on the Moon
7,2 46 499
ocen
7,2 10 1 46499
7,7 24
oceny krytyków
Człowiek z księżyca
powrót do forum filmu Człowiek z księżyca

Carrey

ocenił(a) film na 4

To film Carreya, jest jakby stworzony do tej roli i wywiazal sie ze swojego zadania znakomicie. Tylko historia jaka opowiada jest dla mnie malo interesujaca. Kaufman jako fenomen spoleczny moze i wart jest wspomnienia, ale zeby zaraz film o nim robic. Ten facet to wielki egoista, nazywajacy siebie artysta i chcacy wystepowac przed publicznoscia. Twierdzil, ze gagi, dowcipy czy jak je nazwiemy sa smieszne, ale tak naprawde to one smieszyly tylko jego i jego kumpla, a pozniej takze osoby, ktore dostapily zaszczytu poznania sposobu i zamiaru. Tylko ta garstka sie swietnie bawila. Reszta Kaufmana nie obchodzila. Mial radosc z wywolywania emocji, glownie nienawisci i pogardy. Miejscami wydawalo mi sie to chore.
Zadziwialo mnie jedno - jak to sie stalo, ze zawsze znalezli sie tacy, ktorzy go chcieli ogladac...

ocenił(a) film na 4
Joanna

Carrey genialnie odtworzył postać Kaufmana, ale tak jak przedmówca, uważam, że osoba tego komika nie jest warta upamiętnienia. Może był inny, ale to jeszcze nie powód, by się nim zachwycać. Przez pierwsze kilkanaście minut jego dowcipy szokują, potem już tylko nudzą. Podobnie jest niestety z całym filmem, który z czasem staje się coraz bardziej męczący. Na uwagę zasługuje jednak klamra, czyli początek - pierwszy wygłup, i koniec - niesamowity pogrzeb.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones