PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=887}

Człowiek z księżyca

Man on the Moon
7,2 46 499
ocen
7,2 10 1 46499
7,7 24
oceny krytyków
Człowiek z księżyca
powrót do forum filmu Człowiek z księżyca

truman show to jedyny film z jego udzialem w ktorym mi nie przeszkadzal w odbiorze dlatego moja ocena czlowieka z ksiezyca jest wyjatkowo nieobiektywna...film jest oczywiscie zrobiony wspaniale, nie wzrusza i nie bawi (przynajmniej mnie) ale historia jest ciekawa...gdyby nie obsada glownej roli byloby wiecej a tak 7/10.

kaczy87

byś się wstydził koleś... a pajacem jest tutaj inna osoba, zgadnij kto:)

dru_d_pudzian

powalasz argumentami "koleś"... podkreslilem ze jest to subiektywna bardzo ocena i nikt mi nie zabroni uwazac go za pajaca ktorym zreszta w wiekszosci filmow jest... swoja droga ciekawe ze o poczuciu wstydu mowi ktos kto ma w nicku slowo "pudzian"... lubie zgadywanki a ta twoja jest najwyzszych lotow gratuluje pomyslu i podziwiam...

kaczy87

łał co za argumenty! kaczy87?...dlaczego nie kaczor88 lub kaczyński89:)
Może i w kilku filmach gra pajaca ale to nieznaczy że nim jest. To wielki a przynajmniej jeden z większych aktorów w ogóle a już na pewno z aktorów komediowych i zasługuje na szacunek a nie bezwarunkowy subiektywizm. Rozumiem że każdy ma swoje gusta i guściki i może pisać co mu ślina przyniesie na...palec, ale nazywanie go pajacem to według mego mniemania przegięcie i więc dlatego piszę. PS.:niczego niezakazuje.
cytuje:"powalasz argumentami" - GDZIE! tam widzisz argumenty??????:) To oczywiście żart. Nienapisałem żadnych argumentów bo uznałem to za zbyteczne i niepotrzebne jak ta cała "gadka-szmatka". Powinienem się zabrać za coś pożytecznego a nie za to. A co do mojej tzw. "zgadywanki",
to miało być łagodne stwierdzenie (?-tam brak). Mam nadzieję że zbyt długo się nad nią nie głowiłeś:)
No nobra koleś czas kończyć, pośmialiśmy się trochę i powygłupialiśmy, dajmy na zgodę bo to wkońcu porządny portal a pozatym nasze "konwersacje" do niczego nieprowadzą.

PS.: więcej nie odpowiadam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones