PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4812}
6,9 80 137
ocen
6,9 10 1 80137
6,7 19
ocen krytyków
Cześć Tereska
powrót do forum filmu Cześć Tereska

nic 2 razy

ocenił(a) film na 9

film mna wsztrzasnal, zresZta nie tylko mna, poz zakonczeniu seansu w kinie przez ok. 5 min nikt nie ruszyl sie z fotela, to o czyms swiadczy, ale nie powinno sie go ogladac 2 razy

ocenił(a) film na 8
DAKOTAA

pierwsze wrażenie
No właśnie. Coś w tym jest. Próbowałem obejrzeć ten film drugi raz, ale po 10 minutach mi się odechciało. To już nie to samo. Najważniejsze jest tu chyba pierwsze wrażenie. Na początku ten film może troszke szokować... a po pierwszym obejrzeniu jesteśmy już na wszystko przygotowani... Fajnie jak ogląda się to pierwszy raz w kinie (ja niestety nie miałem przyjemności)

ocenił(a) film na 8
Atom

drugie wrazenie
Mna takze wstrzasnal ten film. Widzialem ten film na kasecie i kiedy sie skonczyl dlugo sie nie ruszalem :)Zaraz puściłem sobie jednak go jeszcze raz. Oczywiście, efekt juz nie byl ten sam, ale i tak sie mi bardzo podobal. Kiedy film oglada sie drugi raz mozna zwrocic uwage na wiecej szczegolow, przez co stac sie on moze jeszcze ciekawszy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones