Repertuar filmu w Łodzi

Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu

Repertuar Filmu Czerwone maki

Jędrek, młody chłopak który przeżył piekło łagru, opuścił z armią Andersa Rosję i trafia do II Korpusu, który przygotowuje atak na klasztor na wzgórzach Monte Cassino.
Niestety, nie znaleźliśmy seansów w Łodzi lub
Czerwone maki
Zwiastun nr 1
nr 1 2024-02-29T09:54:29 https://fwcdn.pl/webv/83/17/68317/68317.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/191/10021991/CZERWONE_MAKI___Oficjalny_zwiastun___Kino_Swiat.vp9.1080p.webm

Historię bitwy oglądamy oczami Jędrka – młodego chłopaka, który przeszedł przez łagrowe piekło i opuścił Rosję wraz z Armią Andersa jako jedna z tysięcy sierot. Czas niewoli zmienił go z chłopca z dobrej rodziny w kombinatora i drobnego złodziejaszka, który zrobi wszystko, aby przetrwać. Zetknięcie się z żołnierzami II Korpusu oraz budząca się miłość do sanitariuszki Poli sprawią jednak, że Jędrek przejdzie głęboką przemianę. Wkrótce na froncie ma dojść do decydującego ataku na broniony przez niemieckie oddziały klasztor położony na wzgórzach Monte Cassino – ta spektakularna bitwa zadecyduje o życiu wielu żołnierzy i dalszym ataku armii aliantów we Włoszech oraz zmieni na zawsze życie Jędrka.

premiera

Magazyn SFP
3
Och jaka szkoda! Taki temat! Takie nadzieje! Taka szansa! Wszystko zostało zmarnowane na pokraczny patchwork wojenno-miłosny zrobiony bez wyczucia i talentu.
15
krytyk niezależny
3
Najgorsze sceny batalistyczne, jakie w życiu widziałem, jeszcze gorszy wątek prowadzący. Brak jakiejkolwiek dramaturgii, za to bardzo wiele heroizmu.
12

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones