PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=158911}

Czeski sen

Český sen
7,1 11 624
oceny
7,1 10 1 11624
7,1 7
ocen krytyków
Czeski sen
powrót do forum filmu Czeski sen

ale znudził mnie niesamowicie.

PannaMarcjanna

zgadzam sie - sam koncept jest bardzo ciekawy, ale poltorej godziny filmu juz nie do konca;P

kasiasosna

Dokladnie tak. Troche otwiera oczy na to, co probuje z nami zrobic marketing, ale po chwili staje sie nudny.

takmijaczas

Oglądałam ten film na badaniach marketingowych i na auli nikt nie zasnął, więc chyba nie był tak strasznie nudny. A siedzenia były niewygodne :)

PannaMarcjanna

jakiego filmu Czeskiej produkcji bym nie obejrzał i zawsze sprawdza się stare powiedzenie- CZESKI FILM XD

800dpi

Czeski nie czeski. Filmy czeskie w čeština (czeski język) mają swój klimat.
Filmy potrafią robić, ale pewnie wiele ludzi nawet jakby film by ich nie interesował to pisaliby że film uratowała čeština.
Najlepsze do czeskich filmów są napisy, a nie lektor. Przyjemne z pożytecznym

PannaMarcjanna

Może po prostu nie podobają Ci się tego typu filmy? Ja siedziałam z zaciekawieniem do ostatniej minuty. Nawet brakło mi rozwinięcia z tym, co dalej stało się z autorami, jak to wstrząsnęło krajem, czy miało jakiś wpływ na Czechy - jak tak to jaki, itd.
Oczywiście KAŻDY MA PRAWO do własnych odczuć, Wy mogliście się wynudzić, zdrzemnąć na filmie, dla mnie na odwrót, film od razu zmusił do refleksji, działanie, od razu chciałam budzić współlokatorów i dzielić się tym filmem :)
Moim zdaniem po prostu trzeba lubić takie filmy dokumentalne i rozumieć, bo owszem mogło się zdarzyć, że ktoś nie zrozumiał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones