PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469317}
6,7 10 513
ocen
6,7 10 1 10513
7,3 15
ocen krytyków
Cztery noce z Anną
powrót do forum filmu Cztery noce z Anną

Oglądałam wczoraj ten film ale usnęłam mniej więcej po tym jak Okrasa spędził noc przy łóżku Anny po jej urodzinach, a rano wyszedł przez okno? Co działo się potem i jak się to skończyło??

ocenił(a) film na 8
Priya12

No to SPOILER będzie: Po kolejnej nocy spędzonej w jej domu, w czasie której Okrasa widział, jak Anna znalazła pierścionek i założyła go, wychodząc z jej domu przez okno zaplątał się w firankę, i został przyłapany przez ludzi, którzy podjechali samochodem na podwórko. Został aresztowany pod zarzutem naruszenia nietykalności cielesnej Anny. W czasie rozprawy w sądzie, w obecności Anny, Leon odważył się powiedzieć, że przychodził do niej z miłości. W czasie jednego z widzeń gdy przebywał w areszcie/więzieniu Anna oddała mu pierścionek i powiedziała, że nie będzie do niego więcej przychodzić. Powiedziała też, że wie, iż to nie on ją zgwałcił. Po wyjściu z więzienia Okrasa wraca do swojego domu, ale okazuje się, że budynek, w którym mieszkała Anna został zburzony. Fim kończy się obrazem załamanego Okrasy na gruzach jej domu.
Tak wygląda fabuła, aczkolwiek bardziej w tym filmie liczył się nastrój, a tego nie jestem w stanie przekazać ;-)

ocenił(a) film na 6
azosiolek

Bardzo ci dziękuję :) No to sporo mnie ominęło :)

ocenił(a) film na 6
Priya12

No cóż, ja wczoraj też usnęłam i dokończyłam film online. Zwykle nie zasypiam, ale niestety film specjalnie żywy to nie był, owszem genialny pomysł, wykorzystany zresztą przez Hiszpanów, ale trochę mało wartka akcja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones