PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30720}
7,0 49 892
oceny
7,0 10 1 49892
6,5 22
oceny krytyków
Czy leci z nami pilot
powrót do forum filmu Czy leci z nami pilot?

żenada, kicz i szmira !!
kompletna strata czasu !!
nie polecam tego badziewia !!
jak można to porównać z hot shots ??

Rurek_2

nie kompromituj się koleś, ten film został okrzyknięty jedną z 10 najlepszych komedii na świecie -.-

Rurek_2

Aby się śmiać trzeba wiedzieć z czego się śmiać, Ty tego nie wiesz, więc się nie śmiejesz. Nie rozumiesz gagów, tekstów w ogóle nie rozumiesz filmu ? Jeśli nie wiesz o czym jest film, to jak możesz go komentować ? Możesz co najwyżej ocenić go pod względem technicznym i powiedzieć nakręcony dobrze lub źle.
Film jest świetny widziałem go pierwszy raz ok. 1983 roku. Wtedy mnie bawił i dzisiaj mnie bawi, tak samo jak twórczość Monty Python’s i wielu innych twórców Misiów.
Pozdrawiam i życzę koledze kolejnych 100, a może i więcej odcinków Hot Shots-ów, aby kolega miał się z czego śmiać.

ocenił(a) film na 10
Rurek_2

co ty możesz wiedzieć o tej genialnej komedii!?takie filmy trzeba pojąć i zrozumieć!

Rurek_2

"Hot Shots" Ci się podobało, a to nie? Dziwne, obie komedie są świetnie i reprezentują podobny, absurdalny humor.

ocenił(a) film na 9
Keodred

Zgadzam się - żarty są podobne gatunkowo, z tym że tutaj jest ich większe natężenie i są jeszcze mocniejsze

ocenił(a) film na 8
Rurek_2

To zwykła prowokacja. Omijać szerokim łukiem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones