PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30859}
7,4 28 159
ocen
7,4 10 1 28159
6,6 10
ocen krytyków
Delicatessen
powrót do forum filmu Delicatessen

film - fuzja komedii i surrealistycznego dreszczowca. Zresztą reżyser dostał później szansę przy Alien, a to znazy że klimat budować umie.

ocenił(a) film na 9
Przypalowiec

Wspaniały klimat tego filmu i te barwy dają niesamowitą magie, dodatkowo dziwni pokręceni lokatorzy:) świetny był ten koleś co mieszkał z żabami i ślimakami i ta scena jak tą muche złapał jakby już przemienił się w jakiegoś owada heh

Przypalowiec

Rzeczywiście bardzo klimatyczny. Długo nie mogłam się zdecydować na obejrzenie tego filmu ze względu na temat - wydawało mi się, iż tego typu surrealizm do mnie nie przemówi. W końcu jednak się zdecydowałam i nie żałuję. Doprawdy urzekł mnie ten film, głównie właśnie ze względu na klimat, piękne zdjęcia, intrygujące ujęcia. Wyjątkowe jest to, iż mimo że to historia o rzeźniku - kanibalu, nie ma w nim krwawych scen. Jeszcze nadmienię, że mnie się zakończenie podobało, choć widzę, że kilka osób ma do niego zastrzeżenia.

ocenił(a) film na 9
Przypalowiec

zostałem fanem tego reżysera przez ten film :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones