PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606215}

Demon: Odrodzenie

Hua Pi 2
884
chce zobaczyć
Demon: Odrodzenie
powrót do forum filmu Demon: Odrodzenie

Painted skin 2 8/10

ocenił(a) film na 8

Druga, rownie udana czesc opowiesci chinskiej o demonach. Ta czesc lepsza jesli chodzi o strone techniczna filmu, lepsze kontrastowanie obrazu, wiecej walk ale sama historia moim zdaniem bardziej nudnawa od tej w czesci pierwszej. Co mnie troche zaskoczylo w sensie negatywnym to obsada.Moge zrozumiec ze postac lisiego demona gra ta sama aktorka, ale po co wprowadzono ponownie tych samych aktorow co w czesci pierwszej. Mnie osobisci to troche draznilo, bo ciagle w widzac te nowe postacie w jakis sposob utozsamialem je z czescia pierwsza. Najgorsze w tym wszystkim ze lisi demon podczas jakiejs sceny, wspominal o sytuacji sprzed 500 lat czyli tego co bylo w czesci pierwszej, gdzie wowczas bohaterami byly postacie odgrywane przez aktorow ktorzy pojawili sie w czesci drugiej w calkiem odmiennych postaciach. Bardzo fajne zakonczenie filmu i wydaje sie ze nie bedzie to ostatnia czesc. Co do tresci historycznej, jeden z generalow w tym filmie byl autentyczna postacia historyczna o czym dowiedzialem sie od mojej chinskiej przyjaciolki z ktora ogladalem film.

ocenił(a) film na 8
dabram17

Może chodzi o reinkarnacje? Albo o ukazanie po raz drugi równie silnej więzi między kobietą a mężczyzną? A przynajmniej tak mi się wydaję.
Na początku zbiło mnie to z tropu, ale potem zaczęłam sobie to interpretować na różne sposoby i z irytującego tudzież pesymistycznego nastawienia zaczęło mnie to intrygować i nawet podobać.

ocenił(a) film na 7
dabram17

Mnie zupełnie to nie przeszkadzało. Może dlatego, że pierwszy film widziałem ponad rok temu. Gdy chcę obejrzeć azjatyckie baśnie (zwłaszcza chińskie) muszę wyłączać cały instrument racjonalny by nie psuć samemu sobie zabawy. Dlatego nic mnie nie dziwi :) Poza tym film ciekawy. Wiadomo: ckliwość i landrynkowatość typowa dla Wuxia, ale poziom techniczny wysoki. Niektóre efekty świetne, inne sztuczne ale ogląda się z przyjemnością.

ocenił(a) film na 7
Woooo

No ciekawe dlaczego wzięli tych samych aktorów, ale nawet mi się to spodobało bo uwielbiam jak Kun Chen gra razem z Wei Zhao :)

ocenił(a) film na 10
kiara_94

Mi to nie przeszkadza, choć oglądałam w odstępie kilku dni oba filmy. Zabiega jak w American Horror Story. Szkoda tylko, że niektórzy musieli grać tak zbliżone charakterologicznie postaci jak poprzednio.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones