PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606215}

Demon: Odrodzenie

Hua Pi 2
884
chce zobaczyć
Demon: Odrodzenie
powrót do forum filmu Demon: Odrodzenie

Premiera w Polsce?

ocenił(a) film na 9

Czy ktoś wie czy będziemy mieć możliwość obejrzenia tego filmu w polskim kinie? No chyba, że już wyświetlali. Czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat? Pozdrawiam ;)

aneant89

jest na portalu zalukaj kropka tv ( trzeba założyć konto trwa to minute. mozna pobrać za 2zł +vat ewentualnie za 3,66 włączyć oglądanie on-line "darmowo" bez ograniczeń wszystkich filmow na serwerze. ja pobrałem ale niewtety nie jest to full hd :( sprawdz oceń

sajron7

wyraz kropka zamień na . regulamin strony nie pozwala na wpisywanie dokładnych adresow stron

ocenił(a) film na 9
sajron7

Wiem, znam ten portal, ale dzięki ;)) Ja chciałabym obejrzeć na duuuuużym ekranie w kinie. Mam już film z chomka i w bardzo dobrej jakości, ale to nie to samo. Wiem, że kino c. kiedyś puszczało cesarzową i wojowników, więc miałam nadzieję, że ten też puszczą, bo on zarobił dużo kasy i jest rozchwytywanym obrazem. Nadzieja umiera ostatnia, jak to mówią ;D

aneant89

daj namiar do gryzonia bo moja jakość jest ok ale nie najwyższych lotów.znasz jakiś podobny portal do za lukaj bo ten zaczyna mnie denerwować z jakością tych filmów

ocenił(a) film na 8
sajron7

films - online bez spacji pomiędzy kreską na środku i k i n o m a n i a k.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones