PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108128}

Dni ostatnie

Latter Days
6,6 2 255
ocen
6,6 10 1 2255
Dni ostatnie
powrót do forum filmu Dni ostatnie

temat

ocenił(a) film na 9

obejrzałąm ten film nie wiedząc o czym jest... oglądam oglądam i patrze geje fujj, ale dotrwałam do konca i moja ocena to 9 :D

ocenił(a) film na 9
Kassjaa

Widzisz, jednak nie jestesmy az tacy 'fujj' :)
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
xxx_12

,,fuj" dlatego że dla mnie jako dla dziewczyny widok dwóch całujących się mężczyzn nie jest szczególnie interesujący

ocenił(a) film na 9
Kassjaa

no to mam dla Ciebie pare rozwiazan:
a) sprawdzic o czym jest film i go nie ogladac
b) przerwac ogladanie kiedy widzisz cos, co Cie brzydzi
c) uzyc przycisku 'przewin do przodu' i ominac konkretne sceny
Proste? :)

użytkownik usunięty
Kassjaa

E, mów za siebie.
Jestem dziewczyną, a 'widok dwóch całujących się mężczyzn' jest dla mnie szczególnie interesująćy :)

ocenił(a) film na 9

no rzeczywiście jest na co patrzeć
:/
blee

użytkownik usunięty

dwaj całujący się panowie. mrauuu :)
uwielbiam patrzeć jak mój przyjaciel całuje się ze swoim chłopakiem... :)

ocenił(a) film na 8

Dwaj całujący się faceci to taki słodki widok!!!^^

ocenił(a) film na 10

Ojjj. Baardzo słodki widok:D mniam mniam!!! A jeśli ktoś nie lubi to jest masa innych filmów. Całusy

ocenił(a) film na 10
xxx_12

Ja jestem Gejem i jestem z tego dumny :P Nie można nas traktować jak niewiadomo kogo.Oddam życie za swojego chłopaka jak będzie trzeba.My też kochamy i mamy swoje uczucia jak każde stworzenie na ziemi.Zanim znowu ktoś będzie próbował zjebutać geja,zniech się zastanowi co by było gdyby np jego najlepszy przyjaciel któremu może się zwierzyć stał się gejem.I co wtedy?A film Bardzo Dobry :)

ocenił(a) film na 4
Lukas83_2

A cóż to za powód do dumy, bycie gejem?

ocenił(a) film na 10
Klee

Szanowny Panie Klee :D Dlaczego dumny ?Hmmm.Jestem gejem i jestem w szczęśliwym związku z chłopakiem czuje się bardzo dobrze i widzę same powody do dumy.Choć wiem o tym Że zhomofobiali heterycy (większość)widzą w tym odrazę i obrzydzenie.Czy wy myślicie że jesteśmy z innej planety?Mamy swoje uczucia,marzenia, i wiele innych rzeczy którzy mają hetero.To takie dziwne że kochamy chłopaka?POWIEM TAK:Nie bronie waszego zdania,macie do niego prawo,ale My też nie będziemy cicho a już napewno Ja.Nie raz walczyłem z homofobem i utrzymałem swoje.

ocenił(a) film na 4
Lukas83_2

Czyli jesteś zadowolony z tego, że układa Ci się w życiu, nie dumny ze swojej orientacji seksualnej?

ocenił(a) film na 10
Klee

Układa Mi się i nie zamienił bym takiego życia na inne.Powiem więcej jako Gej zacząłem na wiele rzeczy patrzeć trochę inaczej i więcej rozumiałem,wcześniej krytykowałem choćby za byle co,od mojej odmian nikogo staram się nie krytykować,chyba że sam się o to prosi.Ogólnie patrząc stałem się milszy dla wszystkich.Więc z całą pewnością moge powiedzieć że jestem Dumny z tego kim jestem.Jeśli ktoś tego nie rozumie to przykro mi,wtedy można napisać do Bravo xD

Klee

taki sam jak bycie 'Polakiem' albo innym 'katolikiem'

ocenił(a) film na 5
Kassjaa

Hmm, Twoja wypowiedź "patrze geje fujj" przypomina mi o tym, żebym dla spokoju własnych nerwów nie czytała wypowiedzi na forum filmwebu ;]. A ja tylko wchodzę i oceniam obejrzane filmy. Cóż mnie musiało podkusić, żeby poczytać wypowiedzi akurat pod "Latter Days".
Trochę to irytujące - to stałe wasze "fujjj" odnośnie homoseksualizmu. Trzeba pogratulować, że dotrwałaś do końca? W końcu to takie obrzydliweee, prawda?


O rany.

ocenił(a) film na 10
Kassjaa

dla mnie widok dwóch całujących się chłopaków jest słodki, gratuluję tym, którzy są szczęśliwie zakochani, ponieważ homoseksualni potrafią być bardziej wrażliwi i uczuciowi, czego wg moich doświadczeń heteroseksualnym wielokrotnie brak, dlatego ja się szczęśliwie zakochać nie mogę... a jeśli ktoś ma cokolwiek przeciwko gejom, to niech sobie obejrzy film "Wszyscy święci" - ludzie NIE MOGĄ być tacy sami :P

ocenił(a) film na 6
nasty13

Christian (Wes Ramsey), koło dwudziestki, jest lubiącym imprezy kelnerem; a Elder Aaron Davis (Steve Sandvoss) to spokojny, dziewiętnastoletni mormoński misjonarz. Film opowiada historię homoseksualnej miłości obu panów..
wyraźnie napisane,że o tematyce homoseksualnej,ale "o boshe geje fuj blee jak to tak można?! " no bez przesady. do homoseksualistów nic nie mam, nawet lubię takie filmy o takiej tematyce ;)
co do filmu:nudził mnie strasznie, jakiś taki płytki mi się wydawał,ale sam koniec mi się spodobał.
Ostatnio oglądałam "Gra w różowe" i szczerze polecam,ale jak ktoś nie lubi takich filmów to niech nie ogląda, chyba,że mama Ci każe albo coś. xd

ocenił(a) film na 8
Kassjaa

Twoja wypowiedź mnie rozwaliła normalnie o.0 - 'oglądam oglądam i patrze geje fujj' - o rany turlam się ze śmiechu lol :D Radzę abyś następnym razem lepiej wiedziała co oglądasz, bo nigdy nie wiadomo na co możesz kolejnym razem natrafić :D no ale gratulacje, że wytrwałaś, to już coś! I że ci się spodobał.

A wracając do filmu... to bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, bo po kilku pierwszych minutach myślałam, że będzie taki przekoloryzowany i zbyt stereotypowy, a okazał się zupełnie inny. Ogólnie to bardzo mądry film, poruszający bardzo dużo ważnych kwestii i to nie tylko tych dotyczących homoseksualizmu...było kilka takich momentów, że normalnie ryczałam jak bóbr...a końcówka świetna, taki happy end i myślę, że uczy nas aby nigdy nie tracić nadziei, bo nie wiadomo co nam przyniesie jutro...

Kassjaa

aż się odechciewa komenować... nastepnym razem wstrzymaj się z takim tekstem...
dobrze radze żebyś następym razem sprawdziła co masz zamiar obejrzeć :P

ocenił(a) film na 10
daga113

nie rozumiem dlaczego wszyscy tak bardzo uczepili się komentarza założycielki tematu...? przecież ostatecznie film się spodobał jej i dostał wysoką ocenę... a fakt że dotrwała do końca świadczy, że mimo tego "fujj" potrafi docenić daną produkcję... osobiście wcale się nie zdziwię jak w przyszłości obejrzy filmy o podobnej tematyce szukając podobnych wrażeń i to "fujj" po prostu się zatrze albo i zniknie... ;]

ocenił(a) film na 8
Kassjaa

Dziwie się szczerze,że wogle dotrwałas do konca... zamiast wyłaczyć i wyrzucić to.... no comments i tyle... Ja tam film oglądałam, moim zdaniem bardzo dobry, fabuła też nawet wporzo ;) Chociaz bardziej polecam "Shelter" 2007 bomba!Muza, fabuła, aktorzy i cała reszta;*

ocenił(a) film na 7
hellokitty1

Ku odswierzeniu tematu w 2012 melduje ze jako hetero kobiecie ogladanie dwóch panow sprawia mi niesamowita przyjemnosc i podnieca bardziej niz mix i nie mam pojecia dlaczego ale cos w tym musi byc;);) Od kiedy w 2011 zaczelam ogladac na YT skrutowce z seriali traktujacych o gejach tak zaglebilam sie w ta tematyke i teraz wrecz uwielbiam ogladac filmy z dwoma meszczyznami uprawiajacymi sex :):) pozdrawiam serdecznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones