PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108128}

Dni ostatnie

Latter Days
6,6 2 255
ocen
6,6 10 1 2255
Dni ostatnie
powrót do forum filmu Dni ostatnie

Niestety nie znalazłam filmu z polskimi napisami, nie rozumiałam wszystkich kwestii i dlatego nie za bardzo rozumiem zakończenie. Aż do samego końca myślałam, że Aaron popełnił samobójstwo, bo przecież gdy jest pokazany moment gdzie Christian rozmawia przez telefon z matką Aaron (ona ubrana na czarno, wygląda jakby wracała z pogrzebu) to ona mówi, że przez niego straciła swojego syna na zawsze. Chyba, że źle zrozumiałam i powiedziała coś innego?

ocenił(a) film na 7
Soya

Tak powiedziała, ale to było dwuznaczne - mogło chodzić (i jak widać chodziło) o stratę w innym sensie (Aaron zszedł na złą drogę, zmienił się).

Soya

No ale przecież film kończy się dobrze. :)) Spotykają się i wpadają sobie w objęcia . ; P

ocenił(a) film na 10
xLoveGamex

Najpiękniejszy film na świecie... :)

ocenił(a) film na 10
AlexChristian

taka miłość zdarza się tylko w filmach - niezależnie czy to związek homo czy heteroseksualny:) ale bardzo miło się to ogląda:)

użytkownik usunięty
Soya

Matka Aarona mówi coś w stylu (nie pamiętam dokładnie) "My son put razor to his wrists" czyli nie mówi dokładnie, ze podciął sobie żyły i umarł, ale ze w ogóle to zrobił. A my razem z Christianem przeczuwamy najgorsze ^^
A później to, ze straciła syna na zawsze, to bardziej metaforycznie: jej syn był przykładnym mormonem, po zakończeniu misji miał się ożenić, mieć dzieci, być dobrym wyznawcą swojej religii. Jako ze dla mormonów bycie gejem to straszny grzech, a Aaron nie tylko się tego nie wyrzekł, ale jeszcze odwrócił się od swojej rodziny i religii (którzy prawdę mówiąc pierwsi się od niego odwrócili) no to w pewnym sensie straciła go na zawsze, bo nigdy nie będzie takim synem, jakim ona by chciała żeby był.

ocenił(a) film na 8

film opowiada niesamowitą historię. Bardzo mi się spodobało to, że pokazany został także z takiej perspektywy religijnej. Scena na lotnisku gdy Christian mówi o cudzie była przepiękna i mogłabym ją oglądać setki razy. Miło oglądało się także jego przemianę, pod wpływem Aarona i tego mężczyzny, któremu pomagał. Szkoda tylko że film kończy się tak szybko, chciałabym wiedzieć co było dalej. :)

zakrencona_

no jak to co?
Żyli pili i dupczyli. ..
I poumierali na 'ejc'.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones