PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478212}

Do Re Mi Fa Sol La Si Do

Do Re Mi Pa Sol La Si Do
6,9 961
ocen
6,9 10 1 961
Do Re Mi Pa Sol La Si Do
powrót do forum filmu Do Re Mi Pa Sol La Si Do

doremi

ocenił(a) film na 4

najgorsza drama jaka widziałam...nie polecam omijać szerokim łukiem....a końcówka przyznaję jeszcze nigdy tak dużo nie płakałam..ze śmiechu.

ocenił(a) film na 4
equilibrium22

Zgadza się:) Ostatnie 20-30 minut filmu spokojnie można sobie darować bez szkody dla fabuły...

equilibrium22

zgadzam sie , beznadziejnie nudna , i główna aktorka grr , nie dość ze nie umie grać to jeszcze mega iytujaca. Ogólnie ta drama była taka 'sucha' żadnych emocji , nic.

equilibrium22

wszystko fajnie , pięknie , ale to nie jest drama . koreańska drama to jest taki mini serial - dla niedoedukowanych .
a film mi się podobał :)

ocenił(a) film na 6
equilibrium22

w pełni popieram założyciela tematu, właśnie skończyłam oglądać i dalej się śmieję=)

ocenił(a) film na 2
equilibrium22

Ja dodam od siebie, że z wielu koreańskich filmów, które widziałem, niezależnie od gatunku ten był najgorszy. Dziwnie przedstawiona historia, spłycenie relacji między głównymi bohaterami. Trudno się zorientować jaki okres czasu dzieli poszczególne sceny. Nie polecam.

ocenił(a) film na 4
equilibrium22

Wszystko było fajnie, do czasu koncertu, to co się działo po nim to jakaś katastrofa.

ocenił(a) film na 10
equilibrium22

"nie polecam omijać szerokim łukiem" radzę nauczyć się używania przecinków, ponieważ zabrzmiało to jak polecenie ^^
mi się tam bardzo podobała, są różne gusta i mimo tylu negatywnych opinii nie boję się przyznać, że znajduje się w moich TOP5 :)

ocenił(a) film na 4
equilibrium22

Zgadzam się również. Gdyby nie Jang Geun Suk to byłaby to porażka. On jak zwykle klasa, uratował nieco ten film. Natomiast fabuła, główna bohaterka.. dla mnie to wszystko było zbyt naciągane. Dziewczyna była upierdliwa, samolubna, nic dla niego nie zrobiła, zawracała mu tylko gitarę (dosłownie), kompletnie nie rozumiałam jego zauroczenia jej osobą, tym bardziej, że na początku był takim fajnym zamkniętym nieco, idolem miejscowym. Kompletnie nie czuję, co go tak bolało, po jej stracie i dlaczego ją kochał, nic dla niego nie zrobiła.

ocenił(a) film na 4
Blaithin_fw

Oglądałam tylko dlatego, że był Jang Geun Suk, i muszę się zgodzić - porażka. Dziewczyna nie do zrozumienia, bezpodstawna wielka miłość i strasznie powierzchowne potraktowanie tematu. Najlepszym wątkiem były chyba sprawy związane z kotem - polowanie, porwanie i wyjaśnienie. Reszta - słabizna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones