PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5103}

Dobry, zły i brzydki

Il buono, il brutto, il cattivo.
8,2 106 910
ocen
8,2 10 1 106910
8,7 28
ocen krytyków
Dobry, zły i brzydki
powrót do forum filmu Dobry, zły i brzydki

Jak?

ocenił(a) film na 10

Nie wiem, czy po prostu nieuważnie oglądałem film, ale jak Brzydkiemu udało sięprzeżyć i pokonać te 70 mil na pustyni?

ocenił(a) film na 10
agata2000

Być może Blondas mu wkręcił (aby jeszcze bardziej pogrążyć Tuco), że do najbliższego miasta jest 70 mil, bo szczerze mówiąc również nie mam pojęcia, jak można tego dokonać.

Bardziej mnie zastanawia jak Dobremu po raz drugi udało się odebrać nagrodę, bo przecież pewnie rozeszła się wieść, że Brzydki ma wspólnika.

Btw.

A czy ktoś wie o co chodzi ze zdaniem "oszczędzaj oddech, to może ci się uda"? I dlaczego Bezimienny Rewolwerowiec ma ksywę Blondas, skoro jest szatynem?

ocenił(a) film na 10
Starigniter

z tym oddechem to wydaje mi się, że ma jakieś połączenie z tymi cygarami ( wiesz palenie "zabija" jakiś tam oddech ;P )

a co do włosów, ja sobie wytłumaczyłam to,że miał włosy jaśniejsze niż Tuco i dlatego go tak nazywał :D

ocenił(a) film na 10
agata2000

He he, właśnie oglądam na stopklatce i tu lektor czyta, że do miasta ma tylko 12 km.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones